IOS'da Google Calendar Güncellendi!
Google'ın takvim uygulaması Google Calendar, iOS platformu için uzun süreden beri beklenen yeni bir özelliğe kavuşacak halde güncellendi ve indirmeye hazır bir duruma geldi.

 IOS platformuna Widget desteği geleli neredeyse 3 yılı aşkın bir müddet oldu ama Google Calendar uygulamasını kullananlar bu özelliğe niçin bir türlü kavuşamadıklarını merak edip duruyordu. Bu sorun bugün yayımlanan güncelleme ile geç de olsa çözülmüş oldu.

Güncelleme sonunda geldi!

Mantıken düşündüğünüzde Google'ın bu zamana kadar çoktan widget desteğini elde etmiş olacağını zannetseniz de, maalesef işin aslı böyle değildi ve Google Calendar bundan dolayı tertipli şekilde eleştirilere maruz kalıyordu.

google-calender-ios-sdn-shiftdelete

Bugün gelen güncelleme ile beraber artık Today Widget ismi verilen ve gününüzde ne şeklinde etkinlikleri işaretlediğinizi rahatça görebileceğiniz yeni bir özellik eklenmiş oldu.

Güncellemenin bugünden itibaren bütün iOS kullanıcılarına resmi olarak sunulduğunu da hatırlatalım ve güncelleme için bu adrese gidebileceğinizi ya da App Store'a girerek uygulamanızı güncelleyebileceğinizi de belirtelim.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları