İOS 10 Kullanıcı Yorumları
İOS Hakkında yapılmış kullanıcı yorumları sizler için derledik

Bazı kullanıcılar yeni iOS sürümünden gayet memnun.Bazı kullanıcılar ise bu konuda çok kararsız kalmış durumda.Sizler için İOS 10 kullanıcılarının yorumlarını derledik sizde bu yorumlara bakarak karar verebilirsiniz.

 

İOS 10 Bilinmeyen 5 Özelliğine bakmadan geçmeyin derim...

 

 1. Yüklediğimden bu yana hiç sorun yaşamadım. iPhone ekranı daha pürüssüz görünüyor.
 2. Beta 4 sürünmünü kullanıyorm stabilite dışında birkaç sorun var telefonun şarjı çabuk bitiyor ve şarj çok geç doluyor bu düzeltilse çok iyi olur onun dışında telefona ayrı bir hava gelmiş bu arada telefonum 5s çok hızlandı o konuda bir şikayetim yok ama şu pil problemine bir el atın
 3. 6slerde hücresel açma kapama geldi.sadece 3d touch olan cihazlara geldi kısaca.ayarlar veya kontrolden üzerine sertçe basarsanız hücresel kısayolu açılıyor.
 4. Tasarım kötüleşmiş...İos un tasarım kalitesi düşerse bir esprisi kalmaz.. O yuvarlak kenarlar vs çok itici.
 5. App store, Mesajlar, email , wifi neredeyse her alanda birçok hata verdi. Hiç beğenmedim.
 6. iOS 10 beta, iPad 2 ‘de daha pürüssüz bir görünüm sağlıyor.
 7. iOS 10'a geçtikten sonra şarj %20lerden bir anda kapanıyor. Ciddi bir şarj problemi var.
 8. iOS 10 geri dönüş tuşunun ömrünü yarı yarıya azaltır.. parmak izini algıladıktan sonra bile tuşa basmak gerekior..
 9. Her yeni çıkan işletim sistemiyle, oyunla, programla, v.b. yazılımlarla mevcut cihazların yetersiz olduğu gibi bir durum oluşturularak habire yeni cihaz almamız sağlanıyor. Bu iş böyle yürüyor.
 10. İphone 5 var, ios 10a geçtikten sonra cihazda yavaşlama ve telefon rehberi bölümünde donmalar olmaya başladı. Yeni yazilimlarla telefon yetersizlestiriliyor :(
 11. Kisiye özel zil sesi calmiyor artik??
 12. msj yazarken birden ana ekrana dönüş yapıyor. bu sorunu yaşayan var mı. telefonum iphone 6.
 13. Mesajlar bölümünde geri ok tuşu çalışmıyor
 14. iOS 10'a geçtikten sonra şarj %20lerden bir anda kapanıyor. Ciddi bir şarj problemi var
 15. ıos 9 a geri dönmek hakkında fikri olan :) arkadaş mühendsilik okuyorum kendi yazılımımı kendım yapıp yükleyecem şu garanti süresi bitsin de :))

   

Genel yorumlara bakarsak şarj konusunda sıkıntılar olduğunu görüyoruz.Tasarım konusunda da şikayetçi olan var fakat o kişiye göre değişen birşey.

 

 


"İOS 10 Kullanıcı Yorumları konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere İOS 10 Kullanıcı Yorumları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İOS 10 Kullanıcı Yorumları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0