InXile tarafından Wasteland 3 Yapımına Başlanıyor
InXile tarafından geliştirilecek olan oyun için gelecek ay para toplanmaya başlanacak.

Bu tür kampanyaları kötü niyetli düzenleyenler yüzünden KickStarter gibi sitelerde toplumsal destek aramak ne kadar sonuç doğurur bilemeyiz ama neyse ki  InXile gibi halen kullanıcılar tarafından güvenilen şirketler var.2014 yılında çıkardıkları Wasteland 2 için ciddi bir bütçe toplamayı başaran şirket, sonuçta ortaya ödüllü bir oyun çıkarmıştı.

 

Wasteland-3-4

 

2017 başında Torment: Tides of Numenera’yı piyasaya sürmeye hazırlanan şirket, 5 Ekim itibariyle Fig üzerinden Wasteland 3 için para toplamaya başlayacak. Fig tıpkı KickStarter gibi bir site ancak özellikle oyunlar toplumsal kaynak sağlamayı amaçlıyor.

 

WL3_thunderclap_image

 

Wasteland 3’ün ne zaman çıkacağı henüz belli değil.Colorado’nun donmuş topraklarında geçeceği biliniyor sadece Bölgeye gönderilen ekipten sağ kalan tek Ranger olarak burada kendinize bir ekip ve bir üs kurmak, bölgedeki tehlikelerle savaşmak zorunda kalacaksınız.


"InXile tarafından Wasteland 3 Yapımına Başlanıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere InXile tarafından Wasteland 3 Yapımına Başlanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda InXile tarafından Wasteland 3 Yapımına Başlanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0