İnstax Mini 11 ile Şahane Fotoğraflar
Günümüzde pek çok insanın beğenisini toplayarak tercih etmesini sağlayan instax mini 11 fotoğraf makinesi içerisinde birçok işlev barındırıyor. 

Günümüzde pek çok insanın beğenisini toplayarak tercih etmesini sağlayan instax mini 11 fotoğraf makinesiiçerisinde birçok işlev barındırıyor.Birbirinden farklıolarak insanların dikkatiniçekenyeni renkleri ile pek çok insanın zevkine hitap ediyor. Bunun yanında, geliştirilmiş işlevleri ve basitleştirilmiş tasarımı ile birlikte instax mini11 kişilerin fotoğraf çekmesini oldukça kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Yeni tasarımı ve dayanıklılığı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlanıyor. Manuel ayarlama yapmadan çevredeki ışığı otomatik olarak algılayabilir bir özelliğe sahiptir. Böylelikle de deklanşör hızını ışığa göre ayarlayabilme kabiliyetine sahiptir. 

Instax Mini 11 Özellikleri ile Kaliteli Fotoğraflar Çekebilirsiniz 

Otomatik bir şekilde ayarlanan flaş ayarı ve oldukça yüksek bir performans gösteren flaşı ile ışığın sadece yakın mesafeyi değil aynı zamanda da arka planında kalan durumların da aydınlatılmasına imkân sağlar. Bu instax mini 11 fotoğraf makinesinde bulunan iki yeni özellik sayesinde daha canlı ve detaylı arka planlara sahip olan fotoğraflar çekebilirsiniz.  

Instax mini 11 fotoğraf makinesi, diğer Instax kameralar ile aynı oto portre aynasına sahiptir. Kameranız selfie konumundayken otuz ile elli cm uzaklığında bulunan tüm nesneleri fotoğraf çekerken oldukça net olmasını sağlar. 

Selfie Modu ile Net Bir Fotoğraf Çekimi Sağlayabilirsiniz 

 Kamera ile öz çekimler veya makro fotoğraflar çekmek istediğinizde, merceğin önündeki halkayı çıkarmanız ve selfie yazan kısma dokunmanız gerekir. Böylelikle instax mini 11 fotoğraf makinesi ile kendinizi ön kameradan çekerek yüksek kalitede yakın çekim olarak fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz. Detayları bilgilere  https://www.desibela.com/mini-11-instax-fotograf-makineleri adresinden ulaşıp ürünü satın alabilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları