• Instagram'da mavi tık nasıl alınır, onay simgesi nasıl alınır? İşte Instagram mavi tik ayarları...
Instagram'da mavi tık nasıl alınır, onay simgesi nasıl alınır? İşte Instagram mavi tik ayarları...
Instagram'da mavi tık onaylama simgesi iyi mi alınır? Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Instagram'da bir fazlaca kullanıcı bu mevzuyu merak ediyor. Mavi tik, tanınmış kişilere, reel hesapların ayırt edilebilmesi için verildiği bilinen bir onay simgesi. Peki Instagram mavi tık iyi mi alınır, mavi tık ayarları iyi mi yapılıyor?

Instagram'da mavi tık onaylama simgesi iyi mi alınır? Instagram’da önceden mavi tik için platform, kendi kriterlerine bakarak otomatikman onaylı hesaba geçişi yapıyordu. Yani kullanıcılar bu mevzuda herhangi bir girişimde bulunmuyordu. Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Instagram'da bir fazlaca kullanıcı bu konuyu merak ediyor. Mavi tik, tanınmış kişilere, reel hesapların ayırt edilebilmesi için verildiği malum bir onaylama simgesi. Peki Instagram mavi tık nasıl alınır, mavi tık ayarları iyi mi yapılmaktadır?

INSTAGRAM’DA MAVİ TİK NASIL ALINIR?
Instagram üzerindeki haklarını koruma ve telif altına almak için yapılan işlemlere Instagram hesap onaylama deniliyor. Bu işlem nihayetinde hesapta kullanıcı adının yanında mavi tik göstergesi bulunuyor.

Ayarlar > Doğrulama İste’ye dokunun. Adınızı ve soyadınızı girin ve koşulları karşılayan bir kimlik belgesi gönderin (ör. Devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı hüviyet belgesi).

 

DOĞRULAMA SEKMESİ GÖRÜNMÜYORSA...
Ayarlar sayfasına gidin. Ayarlar kısmında aşağı doğru kaydırma yapın, “DESTEK” başlığının altında, Sorun Bildir metni bulunuyor. Ona tıklayın. “Görüş bildir”e tıklayın. “Özelliği Seç” kısmında profil kısmına tıklayın. Sağ üstten devam edin. “Neyi Geliştirmemizi istersin?” kısmına hesabınızın niçin doğrulanması gerektiği ile alakalı bilgileri yazın ve gönderin.

 

AKTİF BİR HESAP OLMASI ÖNEMLİ
Etkileşimi yüksek bir hesap olmanız ve Instagram dışındaki sitelerde ve platformlarda


"Instagram'da mavi tık nasıl alınır, onay simgesi nasıl alınır? İşte Instagram mavi tik ayarları... konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram'da mavi tık nasıl alınır, onay simgesi nasıl alınır? İşte Instagram mavi tik ayarları... ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram'da mavi tık nasıl alınır, onay simgesi nasıl alınır? İşte Instagram mavi tik ayarları... ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0