Instagram yeni özelliği test ediyor!
Instagram yeni özelliği ile beraber kullanıcılar arasındaki iletişimi artırmak istiyor. Instagram kullanıcılarına sunduğu bu yeni özelliğinin test evresinde olduğunu duyurdu!

Instagram kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Instagram yalnızca, belli bir grup için paylaşabileceğiniz yeni bir özelliğini test etmeye başladı.

Instagram yeni özelliğini test ediyor!

Sosyal medya devi Instagram, sizin için özel olan sunulan Favoriler bölümüyle , arkadaşlarınıza başka kişilere ait olan hikayeleri paylaşabileceksiniz.

Şu anlık test mertebesinde belli bölgedeki kullanıcılara sunulacak olan bu özellik ile, en yakınlarınız ile favorilere ilave ettiğiniz hikayeleri paylaşarak, birbirinden eğlenceli dakikalara imzalayabileceksiniz.

Favori olarak belirlediğiniz Instagram Hikayesi'ni hangi kullanıcılar ile paylaşacağınızı seçtikten sonra, bu muhtevaları hızlı bir şekilde arkadaşlarınız arasında yayabileceksiniz.

nstagram-favoriler-shiftdelete

Yeni ilave edecek olan ''Sık Kullanılanlar'' sekmesi ile en çok etkileşim kurduğunuz kullanıcılar yeşil bir rozet ile listede ön tasarıya çıkacak. Böylelikle kolay bir şekilde favori hikayeleri kimlere paylaşacağınızı daha rahat bir şekilde tasarılayabileceksiniz.

Favoriler bölümünde seçtiğiniz Instagram Hikayesi'nin paylaşımı 24 saat ile geçerli olduğu için, kısa müddet sonra listeden kalkacağını da belirtelim.

instagram-hikayeler-izle

Instagram'ınızda bulunan tüm kişileri favorilerini paylaşacaksınız. Ayrı olarak listenize ilave ettiğiniz veya listenizden çıkarttığınız kullanıcılara da her hangi bir bildirimin gitmeyeceğinin de altınını çizen sosyal medya devi, kullanıcıların arasındaki etkileşimi daha fazla arttırmak istiyor!


"Instagram yeni özelliği test ediyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Instagram yeni özelliği test ediyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Instagram yeni özelliği test ediyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0