İnstagram Hesabınızı Zirve Yapacak Bir Site - zirvetakipci.com
Sosyal medyanın yaşamın her düzeyinde tesirli olmaya ve gitgide güçlenmeye başladığı günümüzde her birey ve her kurum da en çok kullanılan sosyal medya hesaplarını kullanmaya başlamıştır.

Bir birey ya da müessese sosyal medya hesabı açtığında kendisine bir niyet kitle seçer ve o kitleye erişmek, o kitlenin hesabını takip etmesini ister. Zirve Takipçi tüm sosyal medya hesapları için oluşturduğu dayanak kutuları ile sizlere çok rakamda hakikat hesap kullanıcısı takipçileri, beğeni sayılarını sağlıyor.

Zirve takipçi ülkemizde sosyal medya hesapları için müessesesel bir hizmet sağlayıcısı olarak hizmet veriyor. İnstagram hesaplarınız için otomatik beğeni kolileri aldığınızda, hesabınız üzerinden yaptığınız paylaşımlar 30 gün süresince otomatik olarak hoşlanılmasını sağlıyor

Gerçek Instagram Takipçi Satın Alın

Zirve Takipçi ile satın aldığınız tüm takipçiler gerçek ve aktif kişilerden oluşmaktadır. %99 gerçek kullanıcılardan oluşma garantisi veriyoruz. Aktif instagram takipçi satın al hizmetinden hemen yararlanın.

Screenshot_1

Screenshot_2

Twitter Hizmet Seçenekleri

Zirve Takipçi twitter sosyal medya hesapları içinde en tesirli yardım hizmetlerini sunuyor. Twitter hizmetleri kısmında, twitter takipçi satın al, twitter beğeni satın al, twitter retweet satın al kolileri bulunuyor.

Instagram Oto Beğeni Paketleri

Oto beğeni paketleri otomatik olarak çalışmaktadır, sistemimize tanımladığınız kullanıcı adı 1 ay boyunca paylaştığı her video, fotoğrafa otomatik olarak beğeni gönderir. İsterseniz paylaşımdan hemen sonra isterseniz 10 dakika sonra beğeniler gelecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Otomatik beğeni kutularını değişik sayı alternatifleri ile sunuyor ve bu kutularını 100 otomatik beğeni ile 2000 otomatik beğeni rakamı arasında bulunuyor.

Beğeni rakamlarınızı yükselterek instagram keşfet sekmesine yükselmenizi sağlıyor. beğeni kazanabilmeniz için sizlerin başkalarını takip etmesine gerek kalmıyor ve aldığınız koliler bir ay süresince geçerli oluyor. doruk takipçi tüm hizmetlerinde alıcılarına 7/24 canlı desteklediyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları