İnstagram Çekilişlerini Kolaylaştırmanın Yolu
Türkiye’de ve Dünyada her gün binlerce çekiliş düzenlenmektedir. Bu çekilişlerin çoğu adil olsa da içlerinde sahtekarlık yapan insanlar da bulunmaktadır.

Sizde çekiliş düzenliyor ve güvenilir bir instagram çekiliş aracı arıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz demektir. Cekilisci.net sitesi sizlere kaliteli ve %100 kesin doğru sonuçlar çıkarmanıza olanak sağlayacaktır. Kazanan kişinin fake ve kurallara uymaması durumuna karşı ise yedek kazanan seçme gibi seçenekleriniz de olacaktır.

Instagram’da çekiliş ile takipçi nasıl arttırılır?

Öncelikle çekiliş ödülünü iyi belirleyin sonuçta insanlar ilk aşamada bu ödülü kazanmak için sizi takip etmeye başlayacaklar. Bir çok çekilişte görüldüğü üzere Instagram çekilişlerine iPhone veya Samsung cep telefonu hediye etmek çok revaçta. Ama bu kadar pahalı bir hediye vermenin 2 önemli dezavantajı var.

Birincisi eğer 20.000 üzerinde takipçiye sahip değilseniz insanlara inandırıcı gelmeyecek, sizi ciddiye almamalarına sebep olacaktır. İkinci ve daha önemli dezavantajsa çekiliş sebebiyle sizi takip etmeye başlayanların büyük kısmının; hesabınızla ilgisi olmayan, sadece ödülü kazanmak için sizi takip eden insanlardan oluşacak olması ve muhtemelen çekiliş sonrasında sizi takipten çıkacak olmaları.

Çekiliş için ideal ödül; hesabınızda paylaştığınız içeriklerle alakalı, takipçilerinizin ilgisini çekecek bir hediye olmalı. Örneğin makyajla ilgili bir Instagram hesabı; pahalı bir cep telefonu çekilişindense, aynı paraya ayda bir düzenleyeceği kozmetik ürünü çekilişleriyle hem daha çok hem paylaştığı içeriklerle ilgilenen takipçilere ulaşabilir.

İnstagram takipçi arttırma için düzenlediğiniz çekilişinizi mümkün olan en fazla kişiye ulaştırmak için izleyebileceğiniz çeşitli yollar mevcut. Bunların ilki arkadaşlarınızın çekiliş haberinizi kendi hesaplarında paylaşmaları. Bir diğeriyse Instagram’da sponsorlu içerik yani reklam çıkmak.

Bu sayede instagram çekiliş yapma işleminiz tamamlanmış olur.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları