İhtiyaca Göre Kodlama
Şahıslar, büyük küçük ölçekli firmalar için artık tek yönlü ticaret yeterli olmuyor. Nerdeyse bütün sektörlerin daha çok yer aldığı alan internet.

Şirketler internette yeteri yer almazsa büyümelerini, gelişmelerini beklemek olanaksız. Bundan birkaç yıl öncesine kadar firmalar için sadece bir site yeterli iken artık bu yeterli gelmiyor.

            Birçok kişi karar verirken mobil cihazlarını kullanıyor. Bu da mobil uygulamaları, yazılımların önemini bir kat daha arttırıyor. Mobil uygulamalar tasarım kadar güvenlik, alt yapı gibi konularda da çok iyi hazırlanmış olması gerekiyor.

            Mobil uygulama konusunda beklenen kaliteyi yakalayan şirket çok az. En iyi firmalardan biri codex.com.tr. Firma özellikle mobil uygulama konusunda en iyi işleri çıkarıyor.

 Beklentilere Göre Hazırlanan Mobil Aplikasyonlar

            Birçok yazılı firması mobil çalışma konusunda çok fazla seçenek sunmuyor. Codex firması bunun dışına çıkan şirketlerden biri. Firma şirketlerin, şahısların isteklerini, nelere ihtiyacı olduğunu dinliyor, tespit ediyor ve buna göre bir çalışma yapıyor.

 Kodlamalar tamamen özgün yardım alan firmanın işleyişine göre yazılıyor. Bu da codex firması ile çalışanların başta mobil uygulama olmak üzere yazılım konusunda aldıkları bütün yardımlarda bir adım önde olmalarını sağlıyor. İzmir Yazılım firmaları ile ilgili merak edilen noktalardan biri de güvenlik konusunda nasıl bir çalışma yaptıkları. Mobil uygulamaların korunması son derece önemli.

 Mobil Aplikasyonların Korunması

            Mobil yazılım, uygulama ile ilgili yardım alanların en büyük soru işaretleri güvenlik konusunda oluyor. Çoğu firma özellikle uygulama çalışmaya başladıktan sonra güvenlik konusunda büyük zafiyet gösteriyor.

  Codex firması kodlamada gösterdiği yüksek performansı güvenlik konusunda da gösteren yazılım şirketleri nden biri. Codex’in ne kadar iyi bir performans gösterdiği referanslar ile açık şekilde görülüyor. Codex uzun zamandan beri büyük şirketler yazılım ile ilgili en iyi koşulları sağlıyor.

 Yazılım ile İlgili Diğer Hizmetler

            Codex firmasını diğer yazılım firmalarından ayıran unsurlardan biri de yazılım ile ilgili her konuda yardım ediyor olması. Firma sadece mobil uygulama, yazılım ile ilgili değil site kurlum koruma, geliştirme yazılımları, ihtiyaca göre eğitim yazılımları gibi pek çok konuda hizmet veriyor. Yazılım ile ilgili alınan hizmetler birçok firmadan daha uygun rakamlarda.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları