İç Çamaşırı Modelleri
İç çamaşırı , genel olarak iç giyim olarak da bilinen ürünlerdir. Kadınlar ve erkekler için üretilen birden çok farklı model seçeneği bulunmaktadır.

İç çamaşırı , genel olarak iç giyim olarak da bilinen ürünlerdir. Kadınlar ve erkekler için üretilen birden çok farklı model seçeneği bulunmaktadır. 

Fifth Sense online mağazası, birbirinden farklı iç çamaşır modelini kategorilere ayırarak karşınıza çıkarmakta ve geniş beden seçenekleriyle beraber kolayca sepetinize ekleme imkanı sağlamaktadır.  

İç Çamaşırı Modelleri 

Kadınlar için üretilmiş olan iç çamaşır modelleri, sütyenler, külotlar, bodysuitler; erkekler için üretilen iç çamaşır modellerinden birisi ise boxerlardır. 

Sütyenler genel olarak kadınların göğüslerinin daha dik durmasını ve giyilen kıyafetin altından daha dolgun bir görünüm yaratılmasını sağlamaktadır. Böylece dışarıdan bakılınca kadınlar daha güzel bir görüntüye sahip olacaktır. Fifth Sense sitesinde Lea, Carmine, Gaia, Jasmine gibi değişik modelleri bulunan sütyenlerden siz de bedeninize ve vücudunuza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Braletler de sütyenlerin bir modelidir. Sütyenlerden farklı olarak bralet ismini almalarının sebebi, tellerinin ve bazı modellerinde bantlarının olmamasıdır. Dolayısıyla kadınlara push-up sütyenlere oranla daha büyük bir rahatlık sağlamaktadırlar. 

Külotların da yüksek bel, normal bel ve string olmak üzere değişik modelleri bulunmaktadır. 

Bodysuitler ise takım olan iç çamaşırlardır. En sevilen bodysuit modeli ise Jasmine’dir. Bu bodysuitler size rahatlık sağlamanın yanı sıra kendinizi çok şık ve kendinizden emin hissettirecek. 

Bütün iç çamaşırı modellerine Fifth Sense https://fifthsenseshop.com/collections/ic-camasir-giyim sayfasından  ulaşabilir ve kaliteli bir alışveriş deneyimi elde edebilirsiniz.  

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları