Hükümet ÖTV’yi MediaMarkt tutarları indirdi
Avrupa‘nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, beyaz eşyada hükümetin enflasyonla mücadele kapsamında yapmış olduğu ÖTV indirimine ek olarak fazladan yüzde 10’a varan indirimler yaptı.

Avrupa‘nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, beyaz eşyada hükümetin enflasyonla mücadele kapsamında yapmış olduğu ÖTV indirimine ek olarak fazladan yüzde 10’a varan indirimler yaptı.

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Enflasyonla mücadele kapsamında harekete geçen ilk markalardan bir tanesi olduk. Beyaz eşyaya gelen ÖTV indirimi tüketiciler için büyük bir fırsat. Biz de bu kampanyaya fazladan yüzde 10’a varan indirimler yaparak katkı taktim etmek istedik” dedi.

“Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na ilk destek verici markalardan kabul edilen MediaMarkt, pek çok kategori ve üründe tenzilat yaparak nihai tüketicilerin yanında olduğunu göstermişti. Hükümetin beyaz eşyada aldığı ÖTV indirimi kararı daha sonra tekrara harekete geçen MediaMarkt, ÖTV indiriminin yanı sıra fazladan yüzde 10’a varan tenzilat kampanyası başlattı. “Tüm beyaz eşyalarda ÖTV indirimi devletten %10’a varan indirimler MediaMarkt'tan” adı verilen kampanya 30 Kasım evveliyatına kadar geçerli olacak.

Konuyla alakalı izahat icra eden MediaMarkt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, Türkiye’nin en çok tercih edilen çok kanallı elektronik perakendecisi olmak ve müşterilerine her vakit daha iyiyi sunmak için sürekli yeni plan ve kampanyalar için çalıştıklarını vurgulayarak “Enflasyonla mücadele kapsamında harekete geçen ilk markalardan bir tanesi olduk. Beyaz eşyaya gelen ÖTV indirimi tüketiciler için büyük bir fırsat. Biz de bu kampanyaya extra yüzde 10’a varan indirimler daha yaparak katkı sunmak istedik” dedi. Gökyıldırım, tüketicilerin alım gücüne katkı sağlamak için başlattıkları ve her hafta değişik ürün grupları için gerçekleştirdikleri indirim kampanyalarına da devam edeceklerini sözlerine ekledi.


"Hükümet ÖTV’yi MediaMarkt tutarları indirdi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Hükümet ÖTV’yi MediaMarkt tutarları indirdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hükümet ÖTV’yi MediaMarkt tutarları indirdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0