Huawei TalkBand B5 tanıtıldı - Hem bileklik hem kulaklık
Huawei Nova 3 ile beraber tanıtımı gerçekleştirilmesi beklenilen öteki aygıt olan, TalkBand B5 nihayet resmiyet kazandı. Nova üç ile aynı şekilde tanıtım etkinliği öncesinde ön siparişe sunulan bilekliğin bilgileri gün yüzüne çıktı.

Tasarımsal manada 2016’da satışa sunulan TalkBand B3 ile benzer yapıdaki zeki bileklik, kullanıcıları etkilemeyi başarıyor. Zira, 1.13 inçlik AMOLED ekranın yer almış olduğu TalkBand B5, kayıştan çıkarıldığında bir Bluetooth kulaklığa dönüşüyor.

Huawei TalkBand B5 özellikleri ile neler sunuyor?

Uygulama yüklenemeyen TalkBand B5, evvelde yüklenmiş uygulamalar için 512 KB RAM ve 16 MB depolama alanına haiz. Huawei, 108 mAh kapasiteli bir pile haiz olan cihazın, üç gün kesintisiz kullanılabileceğini iddia ediyor.

Attığınız adımlar, yürüdüğünüz ara, yaktığınız kalori ve uyku düzeniniz benzer biçimde bütün önemli aktiviteleri takip edebilen parlak zeka bilezik, uzun zaman boşta kalınması durumunda kullanıcıyı egzersiz yapması yada adım atması mevzusunda uyarabiliyor.

Huawei-TalkBand-B5-2

Uyku düzenini takip eden ve tavsiyeler sunan bileklik, TruRelax teknolojisi ile yürek atış hızını 24 saat takip ediyor. Bir değişiklik yaşandığında kullanıcıyı uyarıyor.

Daha önce belirttiğimiz benzer biçimde Bluetooth kulaklık şekilde kullanılabilen TalkBand B5, bunun için iki adet mikrofona ev sahipliği yapıyor. Arayan kişiyi gösterebilen bilezik, aramayı sessize alma yada süratli arama gibi seçenekler sunuyor.

Cihazlar ile rabıta oluşturmak için Bluetooth 4.2 teknolojisini kullanan Huawei TalkBand B5, Android 4.4 ve üzeri / iOS 8.0 ve üzeri sürümlerin yüklü bulunduğu cihazlar ile ahenkli. Ayrıca, aygıt IP67 sertifikası ile toza ve suya karşı dayanıklı.

İş ve spor olmak suretiyle iki farklı kayış ve beş değişik renk seçeneği ile gelen akıllı bilekliğin fiyatı, 18 Temmuz’da yapılacak etkinlikte açıklanacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları