Huawei, Samsung’un planlarını alt üst etti
Huawei’nin önümüzdeki Aralık ayında resmiyete kavuşacak olan infinity-o tasarımına sahip yeni gizemli modeli için bir afiş daha ortaya çıktı. İşte konu hakkında tüm detaylar.

Akıllı telefon pazarında çok büyük bir rekabet mevcut. Bu rekabet ara sıra çok acımasız bir hal alabiliyor. Malum, uzun bir süredir Samsung’un ekranda kamera deliğiyle istikbal olan yeni Infinity-O isminde tasarım çizgisi üzerinde çalıştığını konuşuyoruz. Hatta Galaxy S10’un da bu tasarımla geleceğini sizlerle paylaşmıştık.


Eğer herşey planlandığı halde gitseydi, Samsung ekranda kamera deliğiyle gelen bu tasavvur çizgisini kullanan ilk şirket olacaktı. Fakat Huawei’nin son hamlesiyle, Güney Koreli teknoloji devinin planları adeta alt üst oldu.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir posterde Huawei’nin Infinity-O tasarımına birebir benzeyen tasarıma sahip yeni bir akıllı telefon duyuracağını öğrenmiştik. Nitekim geçtiğimiz gün bu gizemli modele ait yeni bir poster daha gösterildi. Yayınlanan posterde “Aralık’ta geleceğe bakmak için bir adım daha atalım” yazıyor. Ayrıca uzay boşluğunda dikkat çeken yuvarlak nokta da muhtemelen ekranda yer edinen kamera deliğini temsil ediyor.

Şimdi tüm gözler Huawei’nin Aralık ayında gerçekleştireceği hususi etkinliğe çevrilmiş durumda. Muhtemelen Çinli üretici Samsung’un Infinity-O tasarımına benzer bir telefonla karşımıza çıkacak. Huawei’nin bu hamlesi sonrası Samsung’dan iyi mi bir cevap geleceği de ayrı bir merak konusu. Sonuç şekilde bekleyip göreceğiz.


"Huawei, Samsung’un planlarını alt üst etti konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Huawei, Samsung’un planlarını alt üst etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Huawei, Samsung’un planlarını alt üst etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0