Honor ve DLive’dan toplum yönetiminde çığır açacak meslek ortaklığı
Lider zeki telefon markası Honor ve Blockchain destekli ilk ve en büyük diri gösterim platformu DLive, topluluklarını büyütmek için ortaklık yapacaklarını duyurdu.

Genç, trend yaratan ve yenilikçi zeki telefon e-markası Honor, Blockchain destekli ilk ve en büyük canlı gösterim platformu olan DLive ile ortaklık yapıyor. Honor ve DLive, canlı yayın platformu üstünde camia yönetimi konusunda ortaklaşa iş yapacak.

Dünyada ikinci kez Türkiye’de gerçekleştirilen DLive buluşmasına eklenen Honor Türkiye Başkanı Kevin Wang, DLive ile ortaklığın çağımız web topluluklarına yönelik şekilde verilen, cesaretle alakalı mesajla uyumlu bulunduğunu söylemiş oldu. Wang: “DLive genç bir marka ve oyun dünyasında büyümek ve Türkiye'deki en popüler gösterim platformu durumuna gelmek için büyük bir potansiyele sahip. DLive ile beraber çalışmaktan mutluyuz ve bu ilk fırsata sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Aynı hedef grubunu paylaştığımız için DLive'ın ülkü partner olduğuna inanıyoruz. Kısa bir müddet önce, inkilap niteliğindeki oyun deneyimi yaşattıran Türkiye'deki ilk oyun telefonu olan Honor Play'i tüketicilere sürdük. Ürünlerimizin ve DLive hizmetlerinin, oyunculara camia arasında oyun oynama tatmini sağlayacağına inanıyoruz ” dedi.

DLive Topluluk Başkanı Metin Redjepi: “Honor, dünyanın en büyük ikinci akıllı telefon markası olan Huawei'nin genç ve trendi belirleyen e-markası. Biz de bu ortaklıktan coşku duyuyoruz. Aynı marka misyonuyla bir araya geldik: dijital kullanıcılarımızın gereksinimlerini karşılamak, üstün kullanıcı deneyimleri sunmak, esin vermek, yaratıcılık katmak ve gençlerin hayallerini gerçekleştirmeleri için desteklemek. Mevcut DLive topluluk üyelerimizin yarısından fazlası, bilhassa Android telefonlarda mobil cihazlar vasıtasıyla siteye erişebilir. En yeni teknolojileri ve yenilikleri topluluk üyelerine ulaştırmak için bir araya geldik ”dedi.


"Honor ve DLive’dan toplum yönetiminde çığır açacak meslek ortaklığı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Honor ve DLive’dan toplum yönetiminde çığır açacak meslek ortaklığı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Honor ve DLive’dan toplum yönetiminde çığır açacak meslek ortaklığı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0