Homefront, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu!
Steam fiyatı 31 TL olan 2011 yapımı Homefront, kısa süreliğine tamamen ücretsiz oldu.

Yıl 2027, dünya 15 yıllık ekonomik çözüşün ardından azalan kaynaklar yüzünden büyük bir küresel çatışmaya maruz kalıyor. Bir zamanların büyük devleti Amerika düşmüş, nükleer silahları ile herkese korku salan Büyük Kore Cumhuriyeti yükselişe geçmiş durumda.Böyle bir hikayeye sahip oyun kısa süreliğine ücretsiz kaçırmayın derim...

ss_b626c873683553b5b69f29d8c4fe3030a36210d1.1920x1080

Humble Bundle üzerinden alacağımız oyunu öncelikle Humble Bundle hesabınız yoksa buradan yeni bir hesap oluşturmanız gerekicek.Eğer hesabınız varsa buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sayfada Free kısmına basarak ürünü sepetimize ekliyoruz

Sepet kısmında ürünümüz gözükecektir oradan Get it for free!” butonuna tıklayarak ilerleyoruz.

Bu işlemin ardından hesap açtığımız e-posta adresine bir mail gelicek gelen mail biraz karışık olabilir oradan yeşil download yazan yere basıyoruz.

Açılan yeni sayfanın en altına doğru kaydırıyoruz. En alt kısımda Steam anahtarınızın yer aldığı bir pencere bulunuyor. Burada Steam ikonunun olduğu yere tıklamamız yeterli buradan aldığımız kod bize oyunu vericek.

Ardından steam masaüstü uygulamamızı açıyoruz üstte Oyunlar > Steam’de Ürün Etkinleştir kısmına girmemiz gerekiyor.Açılan pencerede ileri dedikten sonra bizden kod isticektir kopyaladığımız kodumuzu buraya yazıyoruz ileri diyoruz ve artık oyun kütüphanemize eklenmiş bulunuyor.İyi oyunlar...


"Homefront, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Homefront, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Homefront, Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz Oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0