Hediye Yarışı Hilesi Nasıl Yapılır?
BiP Hediye Yarışı kampanyasının hilesini nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde açıkladık.

Herkese merhaba. Bu yazımızda BiP Hediye Yarışında nasıl hile yapabileceğinize değineceğim.

Bildiğiniz üzere Turkcell'in Hediye Yarışı kampanyası ile kullanıcılar,aylık 20 GB'ye kadar bedava internet kazanmaktadırlar.Peki her hafta nasıl ilk 5000'e girip de aylık 20 GB kazanacağız diye sorar gibisiniz? Seri şekilde anlatayım. Öncelikle ilk 5000'e girmek için 3 şekilde yöntem bulunmaktadır. Hemen hediye yarışı hilesi bağlantısı üzerinden bu 3 yönteme ulaşabilirsiniz.

hediye yarışı hilesi

Yöntemlerin hepsi denenmiş olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu arada hediye yarışı kampanyasında bazen puanlar sıfırlanmış gibi gözükmektedir. Bu anlık bir hatadır daha sonra ne kadar puan kazandıysanız otomatik olarak eklenmektedir

BiP Hediye Yarışı Hilesi

Yukarıdaki vermiş olduğumuz bağlantıdaki BiP dosyasın indirip yükledikten sonra aşağıdaki adımları takip ediyorsunuz.

  1. Size vermiş olduğumuz BiP sürümüyle istediğiniz kadar mesajı kopyalayıp istediğinize gönderebilirsiniz.(Son sürümde bu özellik bulunmamaktadır.)
  2. Rastgele bir grup kuruyorsunuz.
  3. Gruba rastgele atabildiğiniz kadar mesaj atıp seçiyorsunuz.
  4. Daha sonra attığınız mesajları seçip rehberinizde kayıtlı ne kadar kişi varsa işaretleyip gönderiyorsunuz.
  5. Bu sayede bir çok fazla kişiye mesaj atarak puan kasıyorsunuz.

Arkadaşlar yukarıdaki yöntem hariç, diğer otomatik tıklama ile yapılan yöntemde, Bip Hediye Yarışı Hilesi Root gerektirmektedir. Cihazınız Rootlu değilse bu uygulamalar çalışmadığı için hileyi yapamazsınız. Sizde telefon modelinizi kullanmış olduğunuz tarayıcıya yazıp sonuna ''Root nasıl atılır'' yazarak öğrenebilirsiniz.Bu arada https://mobilyardim.com/bip-hediye-yarisi-hilesi/ adresinden hediye yarışının diğer hile yöntemlerini de öğrenebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları