Güvenilir Servis Bulmak Artık Çok Zor
Son yıllarda beyaz eşya kullanımının oldukça fazlalaşması ve neredeyse her eve girmesiyle, bakım ve onarım ihtiyaçları da artmaya başlamıştır.

 Beyaz eşya firmaları ürünlerine belli bir süre garanti vermektedir. Garanti süresi sonunda, kullanıcıların oluşabilecek arızalarla ilgili sorun yaşamaması için servis hizmetleri vermekteyiz. Buzdolabım çalışmıyor, bulaşık makinem iyi yıkamıyor ya da çamaşır makinem iyi sıkmıyor diye artık düşünmenize gerek yok. Firmamız, sizin her türlü beyaz eşya arızalarınızda her zaman hizmetinizdedir.

Altıntepe Arçelik servisi olarak, cihaz arızalarınız için servis talep ettiğinizde, size cevap veren elemanımız öncelikle arıza ile ilgili bilgiler almakta ve randevu vermektedir. Ekiplerimiz, randevularına gittiklerinde, alınan bilgiler doğrultusunda hazırlıklarını yaparak gelmektedirler. Servis için gelen ekibimiz, her türlü sorun için hazırlıklı olarak gelmektedir. Tahmin edilen sorunların dışında bir arıza tespit edildiği taktirde, bu arıza müşteriye anlatılmakta ve onarım buna göre yapılmaktadır. Değiştirilmesi gereken bir parça varsa da müşteriye bilgi verilmekte ve alınan onaydan sonra değiştirme işlemi yapılmaktadır. Servis hizmetlerimizde kullandığımız yedek parçalar, markanın orijinal yedek parçaları olup, garantili olarak değiştirilmektedir. Hiçbir şekilde ikinci el ya da garantisiz parçalar kullanılmamaktadır. Küçükyalı Arçelik servisi olarak vermiş olduğumuz servis hizmetlerimizin sonunda, 1 yıl süreli kendi firma garantimizi vermekteyiz. Bu garanti süresi içinde uygulamış olduğumuz onarımlarımızla ilgili herhangi bir sorun oluştuğu taktirde, ücretsiz olarak bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır servis hizmetleri konusunda yapmış olduğumuz çalışmalarımız ışığıArçelik servisi olarak firmamız, 7/24 aralıksız olarak, mesai saatleri dışında ve hafta sonları her zaman servis hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca, hiç ummadığınız bir anda oluşan beyaz eşya arızalarınızla ilgili acilen giderilmesi gereken sorunları, gezici servis hizmetlerimiz sayesinde hızlıca çözümlemekteyiz.

Bostancı Arçelik servisi olarak, garantisi sona ermiş olan beyaz eşyalarınızın her türlü arıza ve sorunlarında yanınızdayız. Firmamız, uygun fiyat avantajları ve sağladığımız ayrıcalıklarımızdan yararlanmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bizi aramalısınız. Aradığınızda, kaliteli ve doğru servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


"Güvenilir Servis Bulmak Artık Çok Zor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Güvenilir Servis Bulmak Artık Çok Zor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güvenilir Servis Bulmak Artık Çok Zor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0