Gürültü önleyici AirPods 3 ve Apple’ın AR gözlükleri düşündüğümüzden daha erken burada olabilir
AirPods 3, iOS 13.2 beta'da tespit edilen ipuçlarının yeni bir kulak içi tasarımla işaret ettiği ipuçlarından sonra oldukça fazla söylenti veriyor; ayrıca, Apple’ın AR gözlükleri 2020 çıkış tarihi alabilir.

Apple'ın AirPod'leri kaçınılmaz bir başarı oldu, ancak yeni tasarıma sahip yeni bir sürüm, gürültü önleme ve suya dayanıklılık gibi özelliklerle piyasaya sunulmaya yakın olabilir. Bu haftaki Apple Core toparlanmasında AirPods 3 hakkındaki en yeni söylentilere ve Apple'ın uzun zamandır beklenen AR gözlüklerinin durumuyla ilgili bonus kontrolü olarak bakıyoruz.

AirPods 3: Suya dayanıklılık, gürültü önleme ve daha iyi oturma

2019 boyunca, sözde yeni nesil AirPod'lar (veya AirPods 3) hakkında pek çok söylenti duyduk. .

Beta sürümünde bulunan glif, değiştirilebilir uçları olan iki kablosuz kulaklık gösterir. Bazı kullanıcılar, mevcut AirPod'ların tek beden uyan tüm yaklaşımları nedeniyle güvenli bir şekilde kulakta oturmadıklarını belirtti. Değiştirilebilir uçlar kulaklara daha iyi oturmasını sağlayabilir, ayrıca bazı dış gürültüyü engelleme avantajına da sahip olabilir. Geçerli sürüm AirPod'lar çok fazla harici sese izin veriyor.

Görüntü keşfedildikten sonra, birçok tasarımcı AirPods 3'ün neye benzeyebileceği konusunda çalışmalar yapmaya başladı. Twitter'daki Michael Rieplhuber'in bu renderi, değiştirilebilir lastik uçları ve daha büyük kulaklık boyutu özelliklerine sahip olan şimdiki AirPod'lardan biraz daha kompakt bir tasarım gösteriyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları