Güncel Oyunlar Nereden İndirilir? Hızlı Oyun İndir
Hızlı ve güncel oyunlar nereden indirilir?

En son oyunların ve oyun ile ilgili gelişmelerin olduğu güncel full oyun indirme platformu fullpcoyunindir, içerdiği torrent, turbobit, mail.ru ve mega.nz imkânları sayesinde harikulade bir oyun keyfini sizlere yaşatmaktadır. Ücretsiz olarak oyun indirebileceğiniz bu full oyun indir web sitesinde strateji, yarış – spor, simülasyon, savaş, aksiyon ve çok yakında çıkacak oyunlar başlığı altında onlarca farklı oyun imkânı yer almaktadır. APK oyun indir, oyun yamaları gibi başlıkların yer aldığı bu oyun dünyasında istek ve destek sayesinde, oyun istek bölümünden oyun isteyebilir, oyun nasıl kurulur bilgileri ile oyunları bilgisayarınıza daha hızlı kurabilir ve nasıl hızlı indiririm seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Far Cry Primal oyununu indirebileceğiniz bu sitede oyunun kim tarafından eklendiği, eklenme süreci ve zamanı, oyun hakkında yapılan en son yorumları ve oyuna dair çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Far Cry Primal torrrent – oyun indirme seçeneği ile oyunu indirebileceğini bu adreste oyuna dair çok daha heyecanlı detayları ve oyun keyfini sürebilirsiniz.  İngilizce dil seçeneği dışında tüm dünya dillerinde crack ve indirme seçeneği sunulan far cry primal torrent – oyun sayfasında sizde av, avcı ve avlanma ile ilgili heyecan savaş strateji ve mücadelenizi verebilir, zamanında beslenerek avlayarak ve savaşarak hayatta kalabilirsiniz.

Crack yapılması Denuva koruması nedeni ile engellenen ve oyun dünyasına geç kazandırılan Far Cry Primal, MÖ 10.000 yılında yaşanan bir mücadeleyi konu alan teması ile savaş aksiyon, heyecan ve doğa ile sizleri bir araya getirmektedir. Oyunda öncelikle Takkar karakterine can verecek ve onu yönlendireceksiniz. Oyun içerisinde mamutların, sert ve hızlı kaplanların, oldukça vahşi dinozor ve hayvanların yer alacağı bir kavga ve avlanma ortamı bulunmaktadır. Bu hayvanlar ile yapılan mücadelelerde onları ya öldürmeli yâda hayvanların gücünü azaltıp onlar üzerinden büyüler ile yönetimi sağlamalısınız. Aksi durumda vahşi yaratıklar Takkarı yok edecektir. Oyun içerisinde hem gece hem de gündüz döngüleri yer almakta olup sadece vahşi hayvanlar ile değil etrafta bulunan ve sizlerle savaşmaya hazır olan diğer avcılarla da bir mücadele içerisine gireceksiniz.

Repack oyun indir

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları