GTA 6 PlayStation 2 Versiyonu Brezilya’da Göründü!
GTA 6 hakkında ilk bilgi Brazilya’dan geldi! Brezilya'da ortaya çıkan görsel üzerinde GTA 6’nın PlayStation versiyonu çıkacağını görüyoruz..

GTA 6 hakkında birçok haberler ortaya çıktı.GTA 6 ne zaman çıkacak gibi sorular çok fazla dönüyor.Bugün ise beklenmedik bir resim ortalığı karıştırdı.İmgur’a yüklenen ve Reddit üzerinden paylaşılan bir resim kısa sürede büyük bir şekilde yayıldı.

grand-theft-auto-6-disponibile-in-brasile-playstation-2-v3-282887

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto 6 (GTA 6) hakkında kesin bir tarih belirtilmedi.Çoğu haber sitesi şimdiden GTA 6 sistem gereksinimleri ve tahmini çıkış tarihini belirtmiş.Fakat bize göre şuan Rockstar Games,Red Dead Redemption 2 ile ilgileniyor.GTA 6’nın ne zaman çıkacağını bilemiyoruz.Fakat biraz beklemek zorundayız.

GTA 6 Sistem Gereksinimleri

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak

İmgur üzerinden paylaşılan fotoğrafa gelince,GTA 6’nın bu şekilde ortaya çıkmayacağından eminiz.Resimde Rockstar Games logosunun bulunmaması ve çok farklı bir kapak tasarımı olması dikkatlerden kaçmıyor.Bize göre büyük ihtimalle bu ürünün içinde iyi bir şekilde yapılmış bir oyun modu bulunuyor.Belki bu yüzden GTA 6 benzetmesi yapıldı.GTA 6 hakkında gelişmelerden haberdar olmak ve diğer oyun haberlerini takip etmek için takipte kalın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları