Gta 6 Ne Zaman Çıkacak
2013 yılında 5. Çıkan ve serinin her hali ile sevenlerine eğlenceli vakitler geçiren GTA oyunları birçok kişi yeni sürümün ne zaman çıkacağını merak içinde beklemektedir.

2013 yılında 5. Çıkan ve serinin her hali ile sevenlerine eğlenceli vakitler geçiren GTA oyunları birçok kişi yeni sürümün ne zaman çıkacağını merak içinde beklemektedir. Birçok oyuna oynayıcısı ve tutkunları tarafından fark atan ve oyuncularının severek oynadığı oyunların başında yer alan bu oyun için bitirenler ve birkaç defa tekrar oynayanlar oyun için her oynadıklarında farklı bir heyecan ile oynadıklarını dile getirmektedirler. Rakip oyunlara oran ile daha fazla ilgi toplamasının sebebi ise oyunun her türlü avantajının olması ve her oyunda farklı bir serüven ile oynanması olmasıdır.

gta6

GTA 6 Ne Zaman Sevenleri İle Buluşacak?

Nerede ise her iki senede bir yeni bir sürüm ile karşımıza çıkan GTA oyunu yeni sürümünün hala çıkmamış olması sevenlerini biraz üzse de yakında çıkması bekleniyor. Her sürümde yeni bir olay ve mekan olduğu ve her serüvende yeni olaylar olduğu düşünülünce yapımcıların ancak iki senede bir yeni sürümü bitirmesi olası bir durum olmaktadır. Genel hatları ile tam bir savaş oyunu olan ve eğlenceli zamanlar geçirerek sevenlerini eğlendiren oyun uzun zamandır yeni sürüm çıkmaması ile sevenlerini merak içinde bırakmıştır. Her yaş grubunun severek oynadığı ve serinin tam beş tanesinin ilgi gördüğü göz önünde tutulursa oyunun kalitesi buradan ortaya çıkmaktadır.

GTA 6 için mekan tasarımları konusunda birçok şey söylenmektedir. Bunların başında; GTA 6 için bazı yorumcular mekan olarak Londra da olacağı yönünde söylenti olduğunu, bazı yorumcular ise vice city de geçeceğine dair konuşsa da tam kesin olarak nerede olacağına dair herhangi bir bilgi vermeyen yapımcıların bu konu hakkında kesin bir yargı oluşmasını engellemektedirler. https://www.nezaman.com.tr/1505/gta-6-ne-zaman-çıkacak adresinden oyun ile ilgili geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Kaynak: NeZaman.Com.TR

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları