GTA 5 PUBG modu inanılmaz görünüyor!
Son yılların en popüler iki oyunu resmi olmasa da, mod olarak bir araya geliyorlar. GTA 5 PUBG modu sayesinde, hem GTA 5 çağ atlıyor bununla birlikte oyuna inanılmaz yenilikler geliyor!

Mod yapımcısı Theaetik’in toplamda 1500 saat emek vererek hazırladığı Complex Control, oynanışı arttıracak Battle Royale mekaniklerini GTA 5’e ekliyor.

Bu yeni modda 50 değişik hususi ve dengesi büyük bir hassasiyetle yapılma beceri bulunuyor. Bu kabiliyetler arasında kısa mesafe ışınlanma (blink), tarihi yavaşlatma gibi özellikler bulunuyor.

Oyuncular 70 ira arasından seçim yapıyorlar ve savaş bölgelerinde hayatta kalmaya çalışıyorlar. Ayrıca bu modla birlikte her yerde suni zekalı düşmanlar belirirken, onların çok daha agresif olmaları için emek harcamalar yapılma.

Bu mod içerisindeyken ilerlemeniz tıplı bir Battle Royale gibi gelişecek. Öldüğünüzde tüm ilerlemenizi kaybedeceksiniz ve yine başlamanız gerekecek.

Elbette Complex Control daha birçok değişik özelliği arasında barındırıyor. Yenilenmiş arayüz, kayıt sistemi, fazlaca daha agresif sürücüler modla beraber GTA 5’e ekleniyor.

Bu modun tamamen tek kişilik odaklı ve yine oynanabilirlik baz alınarak hazırlandığını da belirtmeden geçmeyelim.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları