Göz Kamaştıran iPhone 8 konsepti!
Apple’ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 8 için, bugün bilhassa çerçevesiz olması beklenen ekranını vurgulayan bir konsept tasarım videosu yayınlandı!

iPhone 8’in tanıtım tarihi yaklaştıkça ( ki Eylül - Ekim gibi olması bekleniyor ) alet hakkındaki sızıntıların ve konsept tasarımların sayısı da artmaya başladı. Bugün ise bilhassa aletin muhtemel çerçevesiz ekranını vurgulayan göz alıcı bir konsept tasarım videosu yayınlandı.

 

Göz alıcı iPhone 8 konsepti!

“DailyTekk” isminde bir YouTube kanalı tarafından, bu güne kadar yaşanan sızıntılar ve söylentiler doğrultusunda hazırlanan videodaki alet, kuşkusuz iPhone 8’in muhtemel çerçevesiz ekranını en iyi şekilde vurgulayan bir tasarıma sahip.

 

Videoda görebileceğiniz gibi iPhone 8 şayet söylendiği gibi tamamiyle çerçevesiz bir ekranla gelecek olursa, muhtemelen bu vakit kadar çıkmış tüm akıllı telefonlardan değişik bir kullanım tecrübesi vaat edecek.

 

Çünkü videoda YouTube ve Instagram gibi popüler uygulamalardan, yüksek çözünürlüklü resimlere kadar, bir hayli değişik ögenin çerçevesiz ekranda nasıl görüneceği resmedilmeye çalışılmış. Ortaya çıkan netice ise, birçok kişiyi etkileyecek cinsten.

 


"Göz Kamaştıran iPhone 8 konsepti! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Göz Kamaştıran iPhone 8 konsepti! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Göz Kamaştıran iPhone 8 konsepti! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0