Görünen Adam - İnternet Dizisi Yeni Bölümleri Ne Zaman?
Önceden Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim ve Şubat gibi yapımlara imza atan Eflatun Film’den bomba bir dizi daha geliyor. “Görünen Adam” ismi ile Twitter’dan bir müddet önce ilanlan dizinin ilk fragmanı da yayınlandı.

Görünen Adam Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanıyor? Henüz kesin bilgi olmasada 4. bölümün 22 mayıs'da geleceği duyuruldu. İleride ki yeni bölümlerinde pazartesi, çarşamba, cuma günleri geleceğini düşünüyorum çünkü haftada 3 video geleceğini düşünüyorum. Kesin bilgi belli oldugunda makale güncellenecektir..

Görünen Adam YouTube Kanalı 

NEDİR BU "GÖRÜNEN ADAM"

Son günlerde ülkemizde internet dizileri hızla büyümeye ve her geçen gün yeni internet dizileri ilave etmeye devam ediyor. Bilhassa Puhu TV platformundaki Fi dizisiyle ülkemizde internet dizilerinin kalitesi ve haliyle kitlesi artarken geçtiğimiz günlerde Netflix de ilk Türkçe özgün dizisinin yakında yayınlanacağını belirtmişti. Şimdi de Leyla ile Mecnun'un yönetmenlik koltuğuna oturan ve sayısız sinema ve diziyi Türkiye'ye kazandıran Onur Ünlü kişi'nün kaleminden çıkan 'Görünen Adam' isimli Türkiye'nin yeni internet dizisi YouTube'da yayınlanmaya başladı.

GÜÇLÜ KADRO

Dizinin detayları hakkında çok az paylaşımlar yapılmasına rağmen setten sızan görüntülere göre Orkun Ünlü ve Osman Sonant dizinin kadrosunda yer alıyor. Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği dizi 6 bölümden oluşacak ve her bölüm 15 dakika sürecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları