Google, mobil cihazda Materyal Tasarımı ile Gmail’in kullanıma sunulmasına başladı
Google, Malzeme kullanıcı arayüzünü mobil cihazındaki Gmail uygulamasına yaydığını duyurdu. Güncelleme, web devi Gmail web uygulamasına kendi yeni boyasını verdikten birkaç ay sonra geliyor.

Yeni görünümün yanı sıra, aynı zamanda e-posta eklerini daha verimli bir şekilde bulmanıza olanak sağlayan işlevsellikte yapılan yeniliklerle birlikte geliyor.

Yeni işlevsellikten bahseden Gmail, Ürün Müdürü Nikolas Ray şunları söyledi:

“Bugün, cep telefonunda Gmail’e yeni bir bakışla da yıl başlıyoruz. Yeni tasarımın bir parçası olarak, konuşmaları açmadan veya kaydırmadan, fotoğraflar gibi ekleri hızla görüntüleyebilirsiniz. Kişisel hesaplar ve iş hesapları arasında geçiş yapmak daha kolaydır, böylece tüm e-postalarınıza ter bozmadan erişebilirsiniz. Web'de olduğu gibi, bir şey phish-y göründüğünde sizi uyaracak büyük, kırmızı uyarılar alacaksınız. ”

Geçen yılın yazından bu yana, Google’ın ürünlerinin görünümünü yenilemeyi planladığını ve son birkaç ay boyunca ekosisteminin çeşitli bölümlerinde değişiklikler yaptığını biliyorduk. Gmail (web), Drive ve Takvim yenilenen hizmetler arasındadır ve daha yakın bir zamanda Google Dokümanlar ve Siteler de güncellenmiştir. Firma, bu yılın sonunda Google Apps mobil uygulamalarının çoğunu güncellemeyi planlıyor.

Henüz yeni bir güncelleme almadıysanız, biraz oturun; güncellemenin önümüzdeki haftalarda yayınlanması planlanmaktadır.


"Google, mobil cihazda Materyal Tasarımı ile Gmail’in kullanıma sunulmasına başladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google, mobil cihazda Materyal Tasarımı ile Gmail’in kullanıma sunulmasına başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google, mobil cihazda Materyal Tasarımı ile Gmail’in kullanıma sunulmasına başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0