Google Chrome çok hızlanacak
Google, popüler web tarayıcısı Chrome`un tekrardan efsanevi hızlanması için güncelleme yapmaya hazırlanmaktadır. Chrome gerçekten de sürat rekorları kırabilecek mi?

Google'ın popüler web tarayıcısı Chrome'un çıkış noktası çok basit fakat mühim bir ihtiyaca dayanıyordu: sürat.

ınternet Explorer'ın popüler dönemlerinde ve sayfaları açmak için çay molası verdiği yıllarda ona rakip olarak ortaya çıkan Google Chrome uzun zaman bOyunca hızı ve sadeliği ile ün yaptı.

Yavaş bir Chrome'un anlamı var mı?

lakin kısa zaman öncelikle bu ününü kaybettiği söylenebilir zira fazlasıyla RAM kullanan tarayıcının PC'leri zorlaması ve eski günlerine oranla aşırı yavaş kalması herkesin şikayet konusu oldu.

Chrome bellek hastalığına acil çözümler getiren güncellemeler yayınlandı lakin Chrome eski güzel günlerindeki süper hızlı tarayıcı görüntüsüne bir türlü kavuşamadı.

internet devi şimdi Chrome için hazırladığı hususi bir güncellemeyi yayına almaya hazırlanıyor.

Windows'ta, 64-bit Chrome 53 ve 32-bit Chrome 54 güncellemeleri ile önemli bir hız güncellemesi yaşayacak olan tarayıcının %6 ile  içinde daha hızlı yükleme yapması bekleniyor.

Yeni bir sekme açıldığında tarayıcı bundan böyle ,8 daha hızlı yükleme yapacak. var bir sekmedeki sayfayı yenilemek ise artık %5,8 daha hızlı olacak.

şayet ekranda tarayıcınız kapalıysa, sıfırdan açılan tarayıcı ise eski sürümlere oranla ,8 daha hızlı açılacak.

bununla birlikte yeni tarayıcının pil tüketiminde de daha tasarruflu olması bekleniyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları