Google Arama Sonuçlarına Yorum Özelliği Geliyor!
Google+, veri gizliliği kusurunun ardından kapanıyor, ancak bu, Google'ın artık sosyal özelliklerle ilgisiz olduğu anlamına gelmiyor. 9to5Google haberine göre arama sonuçlarıyla ilgili yorumlar için test içi testte olduğu ortaya çıktı.

Bu özellik canlı spor karşılaşmalarıyla sınırlı olacaktır (en azından ilk başta), ancak hem yorumculardan hem de izleyicilerin geri bildirimlerini ayıracak ve en iyi yorumları vurgulamak için filtreler içerecektir. Ve evet, spam ve diğer kötüye kullanımı azaltmak için iyi olur.

 Yorumlar özelliği. “Google Arama'da yorum bırak” başlıklı resmi bir destek sayfası, işlevselliği doğrular ve ayrıntılandırır. Şu anda, yorumlar şu anda sınırlı ve canlı spor oyunu için optimize edilmiştir.

google-app-8-55-your-contributions-b1 google-app-8-55-your-contributions-a

Google yeni bilhassa ilgili hemen hemen bir teferruat açıklamış değil ve özelliğin tam olarak ne vakit aktif bir duruma geçeceği şimdilik bilinmese de, arama devinin bu planı köktencilik bir değişim şekilde değerlendirilebilir. Yorumların ne kadar süreyle yayınlanacağı, nasıl bir filtreden geçirileceği ve ne kadar vakit arama sonuçlarında görüneceği benzer biçimde soruların cevabı ise şimdilik bilinmeyen.


"Google Arama Sonuçlarına Yorum Özelliği Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Google Arama Sonuçlarına Yorum Özelliği Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Arama Sonuçlarına Yorum Özelliği Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0