Google Allo Şimdi İndirilebilir! Allo nedir Allo Hakkında Bilgiler..
Google'nin yeni çıkardığı WhatsApp'a rakip olabilecek olan uygulaması şimdi indirilebilir hale geldi. Google Allo nedir? Nasıl kullanılır?

Google yeni mesajlaşma uygulaması Allo’yu kullanıma sundu. iddialı uygulama yeni özellikleriyle WhatsApp’a rakip şekilde geliyor.

AKILLI YANIT ÖZELLİĞİ

Google Allo cevap vermenizi daha kolaylaştırıyor ve siz yolda dahi olsanız sohbeti sürdürmenizi sağlamaktadır. Akıllı cevap ayrıcalığı sayesinde mesajlara sırf bir dokunuş ile karşılık verebilir, örneğin arkadaşınızın “yolda mısın?” sorusuna hızlıca “evet” yanıtı gönderebilirsiniz. Akıllı cevap, Google Allo`da gönderilen fotoğraflar için tam da sizin stilinize müsait yanıtlar da önerebiliyor.

FOTOĞRAF, EMOJİ VE ETİKETLER

‘Gönder’ butonunda parmağınızı yalnızca aşağı yahut yukarı devinim ettirerek sohbete emojiler ekleyebilir ve ya metin boyutunu rahatça ayarlayabiliyorsunuz. Google Allo`nun içerdiği 25`cilt fazla özel etiket paketi için Google dünyanın çeşitli yerlerindeki müstakil sanatçılarla ve stüdyolarla işbirliği yaptı.

GOOGLE ASİSTAN

Google Allo, Google Asistan ile tanışacağınız ilk yer. Google Asistan, Google ile sohbet etmenizi, sorular sormanızı, direkt sohbetiniz sırasında işlerinizi yürütebilmenizi sağlamakta. bundan böyle bir adresi kaydetmek, favori YouTube videounuzu paylaşmak ve ya yemek mekanı seçmek için arkadaşlarınızla sohbetinize ara vermek zorunda değilsiniz. Sorularınızı yanıtlaması için Google Allo`da asistanınızla birebir sohbet edebilir yahut ne zaman ihtiyaç duyarsanız @google yazarak Google Asistan`ı arkadaşlarınızla sohbetlerinize dahil edebilirsiniz.

İndir ;

Google Play - App Store

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları