Genç Girişimci Sercan Ercan ve Mevese Başarı Hikayesi
Web Dünyasının Çözüm Lideri Sercan Ercan ( Mevese Web & Reklam Ajansı Kurucusu )
Sercan Ercan, Türkiyenin Sayılı Reklam & Web Ajans Firmaları Arasından Bilgi, Birikim ve Özgüven Sonucu Kendine Zirvede Yer Edinmiş Olup, Sahip Olduğu Genç Girişimci Ruhu İle 2013 Yılında Kuruculuğunu Yapmış Olduğu Mevese Reklam & Web Ajansını Türkiye'de Üst Sıralara Taşımıştır. Türkiyede Çeşitli Sektörlerde Bulunan Firmalara Liderliğinin Getirdiği Profesyonellik Tecrübesini Ön Plana Çıkararak İnternet Ortamında Çözümler ve Çeşitli Dijital Çözümler Üretmiştir.
 
Genç Girişimci Sercan Ercan Yaklaşık 9 Yıllık Sektörel Tecrübesini Kullanarak Kuruculuğunu Yapmış Olduğu Mevese Reklam & Web Ajansı Firmasının Marka Değerini Yükseltmiş ve Böylelikle Liderlik Başarısını Ortaya Koymuştur.
 
logo_2Sahip Olduğu Mevese Reklam & Web Ajansı Web Tasarım & Yazılım , Grafik , Reklam, Dijital Pazarlama Gibi Çoğu Alanda Hizmet Sunuyor ve Sercan Ercan'ın Tecrübelerine Dayanılarak Kendisi Tarafından Verilen Eğitimler , Genç Girişimci Ruhlara Işık Tutuyor ve Bu Sektörde Başarılı Olmak İsteyenlere Bir Başarı Yolu Gösteriyor ..
5
4
2
1
0