• Galaxy S8, Bluetooth hızıyla iki kat artışı ve dört kat aralığı için Bluetooth 5.0 ile ilk sırada yer alıyor
Galaxy S8, Bluetooth hızıyla iki kat artışı ve dört kat aralığı için Bluetooth 5.0 ile ilk sırada yer alıyor
Samsung'un yeni amiral gemisi olacak Galaxy S8 ile ilgili dedikodular gelmeye devam ediyor. Bu sefer de telefonun Bluetooth çipi hakkında ...

Geçtiğimiz hafta, Bluetooth Özel İlgi Grubu (SIG), yeni nesil Bluetooth 5 standardının son özelliklerini yayınladı. Bununla birlikte, ideal koşullardaki kablosuz menzil dört katına kadar artacak ve kablosuz hızlar mevcut Bluetooth 4.2 standardıyla karşılaştırıldığında iki katına çıkacaktı. Yeni standart da daha istikrarlı ve güvenlidir ve daha az enerji tüketir.

Bluetooth SIG, daha iyi Bluetooth özellikli ürünlerin giyilebilir, endüstriyel, ev otomasyonu ve kurumsal pazarlara girdiğini söylüyor. Bluetooth 5 işlevselliğine sahip ürünlerin en erken iki ay içinde piyasaya çıkması bekleniyor ve dediler ve gördükleri gibi şaka yapmıyorlardı, çünkü Galaxy S8'in günümüzdeki söylentileri Bluetooth ile duyurulan ilk telefon olmasıydı. 5 gemide.

Bluetooth 5'in önümüzdeki yılın en yeni ve en güçlü yonga setleri ile gerçekleştirilecek amiral gemileri için arazi kanunları olacağı göz önüne alındığında, bunun şaşırtıcı olmadığı söylenemez, ancak Galaxy S8'in soluk soluğa maruz kalmasını beklemek için bir başka neden daha var. Umarım bu yeni standart, sonraki Icon X kablosuz kulaklık seti baskısını S8 ile bir saatten fazla sürdürecektir.


"Galaxy S8, Bluetooth hızıyla iki kat artışı ve dört kat aralığı için Bluetooth 5.0 ile ilk sırada yer alıyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy S8, Bluetooth hızıyla iki kat artışı ve dört kat aralığı için Bluetooth 5.0 ile ilk sırada yer alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S8, Bluetooth hızıyla iki kat artışı ve dört kat aralığı için Bluetooth 5.0 ile ilk sırada yer alıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0