Galaxy S8 Android Oreo ne zaman gelecek?
Sony’nin Xperia XZ Premium için Android Oreo güncellemesini yayınlamasının ardından gözler Samsung’a ve dolasıyla Galaxy S8 ve S8 Plus modellerine çevrildi. Peki, Galaxy S8 Android Oreo güncellemesi ne vakit istikbal?

Samsung Galaxy S8 Android Oreo 2018 senesinde yayınlanacak!
Android 8.0 Oreo güncellemesi Sony Xperia XZ Premium modeli için yayınlandı. Oldukça hız bir şekilde güncellemeyi en yeni modeli için sunan Sony, diğer markalarından işlerini birazcık hızlandırmalarını sağlayacak benzer biçimde görünüyor.

Samsung Galaxy S8 Android Oreo 2018 yılında yayınlanacak!
Android 8.0 Oreo güncellemesi Sony Xperia XZ Premium modeli için yayınlandı. Oldukça sürat bir halde güncellemeyi en yeni modeli için sunan Sony, öteki markalarından işlerini biraz hızlandırmalarını sağlayacak benzer biçimde görünüyor.

Geçtiğimiz yıl sürdürülen güncelleme takviminin bir benzerini 2018 senesinde görmemiz olası. Hatırlayacağınız üzere Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri için Android Nougat güncellemesi 2017 yılının ilk çeyrek döneminde yayınlanmıştı. Benzer bir durumun Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri için de gerçekleşmesi oldukça büyük bir ihtimal.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları