Galaxy S7'nin Türkiye'de Tanıtılacağı Tarih Açıklandı!
Samsung, yeni amiral gemisi olan Galaxy S7 modelini ülkemiz`de de tanıtacak. Peki, Galaxy S7 etkinliği nerede ve ne zaman düzenlenecek? Detaylar haberimizde.

Samsung, Mobile World Congress 2016 etkinliğinde yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerini tanıtmıştı. Galaxy S7`nin kamera ve işlemci bölümünde yaptığı yenilikler ile adından söz ettiren Samsung, ülkemiz`de de bir etkinlik düzenleme kararı aldı.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modellerinin sahne alacağı Samsung ülkemiz etkinliği 9 Mart 2016 çarşamba günü saat 19:00`da başlayacak. The Seed – Emirgan Sabancı Müzesi`nde düzenlenecek olan aktivitete Galaxy S7 memleketimiz fiyatının da açıklanması bekleniyor.

samsung-galaxy-s7-teknik-ozellikleri-cikis-tarihi-ve-fiyati-3

Tahminler Galaxy S7 memleketimiz fiyatının Galaxy S6 ile tıpkı olabileceği yönünde. fakat şimdiden net bir şey söylemek doğru olmamakta. Bakalım Samsung, bu yıl memleketimiz`de nasıl bir fiyat politikası izleyecek.

 


"Galaxy S7'nin Türkiye'de Tanıtılacağı Tarih Açıklandı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy S7'nin Türkiye'de Tanıtılacağı Tarih Açıklandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy S7'nin Türkiye'de Tanıtılacağı Tarih Açıklandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0