Galaxy S7 ve Galaxy Note 8 Oreo güncelleme tarihleri
Samsung Galaxy S9 serisini dünya çapında satışa sunmaya hazırlanırken, gözler Android Oreo güncellemesine çevrilmiş durumda. Galaxy S8 serisi ile buluşturulan güncellemenin halen Galaxy Note 8‘e gelmemesi sebebiyle kullanıcılar tepki gösterirken, Samsung Türkiye‘den şaşırtıcı bir hamle geldi.

Samsung Türkiye tarafından yönetilen ” Güncel Miyiz? ” isimli web sitesi aracılığıyla Android Oreo güncellemesinin yayınlanacağı tarihlerin açıklanması, dünya çapında teknoloji basınının ana gündem maddelerinden bir tanesi oldu.

Galaxy Note 8 Oreo güncellemesi Mart sonunda!
Bu kapsamda Samsung Türkiye tarafından paylaşılan bilgilere nazaran, Galaxy Note 8Oreo güncellemesi 30 Mart tarihinde yayınlanacak. Yani, güncellemenin yayınlanmasına bir aydan fazlaca daha kısa bir süre kaldı.

2016 yılının amiral gemisi modelleri olan ve halen çok yaygın bir halde uygulanan Galaxy S7 ve S7 Edge ise 13 Nisan tarihinde Oreo ile buluşacak.

Orta – üst segment arasında yer edinen 2017 model Galaxy A serisi güncellenecek cihazlar arasında yer alıyor. Bu kapsamda Galaxy A3 (2017), Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 (2017) için Oreo güncellemesi 25 Mayıs tarihinde yayınlanacak.

Samsung Türkiye tarafından paylaşılan bu tarihlerin güncelleme için planlanan tarihler bulunduğunu ve test sürecinde aksaklıklar yaşanması şeklinde yayınlanma zamanlarının uzayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları