Galaxy F nasıl kullanılacak?
Samsung’un karşı koyabilir telefon modeli olan Galaxy F hakkındaki bugün yeni bilgiler geldi. Samsung’un aldığı patent Galaxy F’in nasıl kullanılacağını gözler önüne seriyor.

Samsung bu ayın başlangıcında karşı koyabilir zeki telefonunun iyi mi görüneceğini sergilediği prototip ile gözler önüne sermişti. Güney Koreli teknoloji üreticisi bugün ise katlanabilir telefonun iyi mi çalışabileceğine dair oldukça kuvvetli ipuçları veren bir patent aldı. Peki, bu patente göre karşı koyabilir telefon teoride iyi mi çalışacak?


Letsgodigital ’in (https://en.Letsgodigital.Org/) haberine bakılırsa Patentte tarif edilen zeki telefonda, bir tane büyük bükülebilir monitör yerine yan yana yerleştirilmiş iki uçtan uca ekran kullanılıyor. Samsung‘un katlanabilir parlak zeka telefonlar ile geliştirdiği One UI arayüzü yardımıyla, bu iki monitör birleştiğinde ortaya bir bütün ekranın çıkması sağlanacak.

Ayrıca patentte tarif edilen cihaz, katlandığında geri bölümünde otomatikman aktif olan ayrı bir monitör içeriyor. Peki, katlanabilir telefonda kamera modülleri nerede olacak? Samsung yeniden ön ve arka kamera modülünü kasaya düzgüsel bir halde yerleştirecek. Bu modelde çift arka ve tek ön kamera bulunması umut ediliyor.

Ayrıca Samsung, USB Type C noktasından ses aktarmak yerine 3.5mm kulaklık girişine tekrar bu modelde de yer verebilir.
Samsung’un katlanabilir telefonunun 2020 yılına doğru satışa sunulması planlanıyor. Bakalım telefon trendinde dayanabilir telefonlar bir hüsran mt. Yaratacak yok ise bu sahanın bu alana yönelmesini metre sağlayacak?


"Galaxy F nasıl kullanılacak? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy F nasıl kullanılacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy F nasıl kullanılacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0