Galaxy A8s ekrana gömülü kamerası ile büyülüyor!
Ekrana gömülü kamera ile istikbal olan Galaxy A8s hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün aktarılan bilgiler ile birlikte Galaxy A8s ekrana gömülü kamera tasarımı ile iyi mi görüneceği tekrar gözler önüne serildi.

 

Galaxy A8s ekrana gömülü kamera ile iyi mi görünecek?
2019’da akıllı telefon sektörüne bambaşka bir nefes getirecek olan Samsung’un geliştirmekte bulunduğu Galaxy A8s modelinden yepyeni detaylar kullanıcılar ile paylaşıldı. Paylaşılan bilgiler doğrultusunda, önümüzdeki bir kaç ay içerisinde tanıtılacağı belirtilen Galaxy A8s modeline ilişik olan konsept tasarımlar gün yüzüne çıkartıldı.

Galaxy A8s ekrana gömülü kamera
Samsung bilinmiş olduğu suretiyle, geçtiğimiz günlerde düzenlediği geliştirici konferansında ise katlanabilir telefonuyla beraber çentikli ekrana alternatif olan ekrana gömülü kamera sistemlerini duyurmuştu.

Bu doğrultuda Samsung’un ilk çentikli ekrana haiz modeli olacak olan Galaxy A8s, uzun bir süredir konuşuluyordu. Bugün ise paylaşılan görseller ile merakla beklenen telefonun tasavvur detaylarını ilk kere ayrıntılı bir şekilde gözler önüne serildi.

Galaxy A8s ekrana gömülü kamera
Yukarıdaki görselden de görebileceğiniz suretiyle Galaxy A8s modeli ekrana gömülü kamera tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Ekranın en üst sol köşesine entegre edilen bu kamera sensörü yardımıyla üst çerçeveleri tam olarak yoktur eden Samsung, bu kısımda çok başarı göstermiş görüntü ele geçirmiş halde.

Fakat, telefonun alt çerçevesine şöyle bir göz gezdirdiğimizde ise, bizleri üst çerçeveye gore bir tık daha kalınca bir çerçeve karşılıyor. Bu konuda asimetrik bir tasarıma haiz olan A8s’in monitör tasarımı gelecek yıl tanıtılacak olan Galaxy S10 modellerine de ışık tutuyor.

Paylaşılan bir öteki görselde ise Samsung’un yeni nesil telefonun parmak izini tarayıcısının ekranın dibine entegre etmediğine tanık olmaktayız. Parmak izi okuyucusunu telefonun arka paneline yerleştiren teknoloji devi, ek olarak yeni telefonunda üçlü kamera kurulumuna da yer vermekte.

Galaxy A8s ekrana gömülü kamera
Son olarak ise , Snapdragon 710 ve altı GB RAM ile gelmesi beklenen modelin Ocak 2019’da düzenlenecek olan CES 2019 kapsamında resmiyet kazanacağını söyleniyor.


"Galaxy A8s ekrana gömülü kamerası ile büyülüyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Galaxy A8s ekrana gömülü kamerası ile büyülüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy A8s ekrana gömülü kamerası ile büyülüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
Tüm Yorumlar
5
4
2
1
0