Galatasaray'ın Radarındaki Fernandinho'dan: Manchester City'de kalacağım kararı
Orta sahasına takviye yapmak isteyen Galatasaray'da son olarak Fernandinho gündeme gelmiş ve bu gelişme taraftarı heyecanlandırmıştı.

Açıklamasını yaptığı açıklamada, sezonu Lavivabet  Manchester City'de tamamlayacağını söyleyerek transfer kapısını kapattı. 

Galatasaray'ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Fernandinho, geleceğiyle ilgili açıklamada bulundu.Ocak 2020'de Manchester City ile 1 senelik sözleşme imzalayan Fernandinho, transfer haberleriyle alakalı olarak, "20 yaşında Ukrayna'dan ayrıldım. 15 sene ve yeteri kadar uzun bir zaman Yıllar ilerledi ve futbola devam etmek de her sezon zorlaşıyor, çünkü Manchester City ile 1 yıl daha sözleşmem var Bu sözleşmeye kadar bağlıyım Bittikten sonra Manchester City ile oturup konuşacağız ve neler göreceğiz. " dedi. 

"BİR GÜN BREZİLYA'YA DÖNECEĞİM" 

Ülkesine ve yetiştiği kulüp olan Atletico Paranaense'ye geri dönmek isteyip istemediğine dair gelen soruya Fernandinho, "Açıkçası, Brezilya'ya geri dönmek bir probleme. Ara ara bu güçlü bir şekilde düşünüyorum. Böyle bir dönüşü finansal açıdan ele almam. Çocuklarım büyüyorlar ve diğer bir Şüphe yok ki, doğru zamanda böyle bir transferin gerçekleşeceğine inanıyorum. " ifadeleriyle sözlerini noktaladı. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları