G Türkiye, Kore Gazilerini bu sene de unutmadı!
LG Electronics Türkiye (LG), Kore Gazileri ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile bu sene de bir araya geldi. Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleşen yemekte LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şube Başkanı Sefa Altunparlar gazilere hitap etti. Gelenekselleşen yemekte gaziler, fasıl grubunun hususi konseriyle eğlenceli dakikalar geçirdi.

LG Electronics Türkiye, altı Kasım Salı günü Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirdiği öğle yemeğinde Kore Gazileri ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği ile buluştu. LG’nin 10 yıldır aralıksız sürdürdüğü bu buluşmada, LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim’in yanı sıra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şube Başkanı Sefa Altunparlar da hazır bulundu.


LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Seonghak Kim, etkinlikte gerçekleştirdiği konuşmasında; “LG Electronics Türkiye olarak, gelenekselleştirdiğimiz bu randevu bizim için oldukca hususi bir mana ifade ediyor. Sizler bundan 66 sene kadar önce Kore’ye ve yeniden bundan 44 yıl önce Kıbrıs’a doğru yola çıkarak bugünün uygar Güney Kore’si ve yavru vatanı Kıbrıs’ın temellerinin atılmasına büyük katkılarda bulundunuz. LG Türkiye olarak bizler birlik ve dayanışma ruhunu taşıdığımız bu özel etkinlikle 10 senedir sizlerle beraber olmaktan ötürü büyük saadet duyuyor, bu buluşmayı sizlere sunduğumuz minik bir teşekkür şekilde kabul etmenizi rica ederiz. “ dedi.


Türkiye Muharip Gaziler Derneği Pendik Şube Başkanı Sefa Altunparlar’ın da konuşmasıyla gazilere şükranlarını sunduğu etkinlikte, Kadın Fasıl Grubu da hususi konseriyle gazilere ve ailelerine keyif dolu anlamış olur yaşattı.


"G Türkiye, Kore Gazilerini bu sene de unutmadı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere G Türkiye, Kore Gazilerini bu sene de unutmadı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda G Türkiye, Kore Gazilerini bu sene de unutmadı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0