Fighting EX Layer PC çıktı
Fighting EX Layer PC sürümü bugün Steam’deki yerini aldı. Street Fighter EX serisinin geliştiricileri tarafından yapılan Fighting EX Layer, zevk dolu bir dövüş deneyimi sunuyor.

Street Fighter EX serisinin geliştiricileri uzun süren sessizliklerini Fighting EX Layer ile bozmuştu. PlayStation 4 için çıkan Fighting EX Layer bugün PC için de çıkışını gerçekleştirdi. Steam üstünden sunulan Fighting EX Layer 45 TL benzer biçimde fazlaca uygun fiyat etiketine haiz.


Oyunda Allen Snider, Area. Blair Dame, Darun Mister, Doctrine Dark, Garuda ve Hokuto benzer biçimde eski oyunlardan da hatırlayacağınız karakterler yer alıyor. Farklı mekanikleri ve oynanışı ile dikkat çeken Fighting EX Layer şu sıralar PC’de dövüş oyunu hasreti çekenlere bire bir gelecektir.

Oyunun sistem gereksinimlerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fighting EX Layer en az sistem ihtiyaçları

İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-4160 3.60GHz yada daha iyisi
RAM: 6 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB, GTX 750Ti 2GB veya daha iyisi
Depolama endüstrisi: 4 GB
Fighting EX Layer önerilen sistem gereksimleri
İşletim sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4690 üç.50 GHz veya daha iyisi
RAM: 8 GB RAM
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 yada daha iyisi
Depolama endüstrisi: 4 GB


"Fighting EX Layer PC çıktı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Fighting EX Layer PC çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fighting EX Layer PC çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0