Fenerbahçe PUBG takımı resmi olarak duyuruldu
Fenerbahçe Spor Kulübü e- spor takımları arasına bir yenisi daha ekledi. Kulübün resmi Twitter hesabı üstünden meydana getirilen açıklama ile beraber Fenerbahçe PUBG ekibi resmi olarak duyuruldu.


Başarılı Battle Royale oyunu ile e-spor dünyasında savaşım edecek olan spor kulübü, dijital ortamdaki rekabetine de son sürat devam ediyor. Amatör dallarda kazanılmış olduğu başarılarla bütün dikkatleri üstüne çeken Fenerbahçe PUBG ekibi ile tekrar büyük başarılara imza atmayı hedefliyor.

Dünya çapında büyük kulüpler teker teker eSpor dalında menfaatlerini öne çıkartacak hamleler yapıyorlar. Son senelerde dünya genelinde bir fazlaca popüler bir hale gelen e-spor dünyası her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Söz mevzusu bu gelişmeye paralel şekilde e-spor ile uğraşan oyuncularda dudak uçuklatan paralar kazanmaya başladılar.

Beşiktaş’ın peşinden 2016 yılında ilk olarak e-spor evrenine adım atan spor kulübü şimdi ise yoluna efsanevi Battle Royale oyunu için kurmuş bulunduğu ekip ile devam ediyor.

Yapılan resmi ilan ile ekibi tanıtan spor kulübü, takımda yer alan isimleri de deklare etti. Yapılan resmi açıklamaya gore yeni kurulan takımda yer alan isimler ise şöyle;

Arif “Marco Delvecchio” Güllü

Onur “Kalimdor” Uzunbayır

Bilal “theBSD” Duman

Rüzgar Tugay “XONK” Başoğlu

Team Griffins ismi ile savaşım eden kadroyu aktarma ettiğini açıklayan 1907 Fenerbahçe, fazlaca iddialı geliyor. (Shiftdelete)


"Fenerbahçe PUBG takımı resmi olarak duyuruldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Fenerbahçe PUBG takımı resmi olarak duyuruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fenerbahçe PUBG takımı resmi olarak duyuruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0