Fenerbahçe Kalecisi Altay Bayındır'dan Sevindirici Haber Geldi
Sezon başından beridir restbet yeni adres Fenerbahçe kalesini başarı ile koruyan Altan Bayındır'dan sevindirici haber geldi.

Geçtiğimiz haftalarda el bileğinden sakatlanan genç kaleci kısa süre içinde takımı ile birlikte çalışmalara başlayacak. Altay Bayındır'ın idman sırasında el bileğinden sakatlanması, Fenerbahçe heyetini ve taraftarlarını üzmüştü.  

Altay Bayındır'ın yerine yedek kaleci Harun kaleye geçmişti. Bu gelişmeler sonrasında Altay'ın bileğindeki rahatsızlığa yönelik olarak restbetgiris.co sezonu kapattığı belirtilmişti. Yeni alınan habere göre Altay Bayındır en geç iki hafta içinde takımı ile birlikte idmanlara çıkabilecek. Ancak Fenerbahçe kalesine ne zaman geçeceği performansına ve sakatlığının tekrar etmemesine bağlı olacak. 

2 Hafta İçinde İdmanlara Katılacak 

Spor basınına vermiş olduğu demeçte 2 hafta içinde antrenmanlara katılacağı müjdesini veren genç kaleci, eskisinden daha iyi olacağını da sözlerine ekledi. Talihsiz bir şekilde sakatlık yaşadığını belirten genç kaleci, restbet giriş takımıyla beraber maçlara çıkmayı beklediğini ifade etti.  

Fenerbahçe taraftarından sürekli iyi dilekler ve övgü dolu yorumlar aldığını da belirten Altay Bayındır, tedavisinin şu an için devam ettiğini, doktorlarının iki hafta içerisinde çalışmalara başlarsın tarzında söylemleri bulunduğunu açıkladı. Fenerbahçe'nin restbet başarılı file bekçisi maçlardan uzak kalmak istemediğini ve bir an önce sahalara dönmek istediğini de sözlerine ekledi. Yaşadığı bu zorlu sürecin bitmesini ve takımına katılmayı arzulayan Altay Bayındır, iki hafta sonra idmanlara başlayacak ancak maçlara ne zaman çıkacağı henüz belli değil.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları