Fatal Fury Special, Xbox One, PlayStation 4 ve Switch'e geliyor
Hafta sonu için retro bir dövüş oyunu özlemi çekiyorsanız, Switch, PlayStation 4 ve Xbox One'da Fatal Fury Special serisini kontrol etmeyi unutmayın. Oyun artık tüm platformlarda 7,99 dolar karşılığında satın alınabiliyor.

Hamster Corporation, Neo Geo'dan eski eski oyunları koruyarak ve PlayStation 4, Switch ve Xbox One gibi modern konsollar için serbest bırakarak kendisi için bir isim yaptı. Bu hafta firma Fatal Fury Special ürününün piyasaya çıkacağını açıkladı .

Fatal Fury Special , 1993 yılında orijinalde arcade için piyasaya çıktı ve aslında Fatal Fury 2'nin yenilenmiş ve geliştirilmiş bir versiyonuydu . Oyunun hızına uyum gibi küçük değişiklikler olmasına rağmen, oyuncuların kombinasyonları oluşturmak için saldırılarını birbirine zincirleme yeteneği gibi büyük olanları da vardı. Ayrıca, oynanabilir karakterlerin listesi orijinal Fatal Fury'den birkaç tane geri getirerek ve daha önce oynanamayan dört kişinin kilidini açarak 15'e genişletildi .

Fatal Fury Special artık Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Xbox One, PlayStation 4 ve Switch'de 7.99 $ karşılığında satılmaktadır. Çok yakında Türkiye' ye gelmesi de bekleniyor.

Kaynak: Hamster Corporation (Twitter)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları