Faraday Future, Tesla'ya binmek isteyen hızlı bir elektrikli otomobil olan FF 91'i duyurdu
0-60 mph 'ye 2.39 saniye'de ulaşıyor

Faraday Future, ilk üretim otomobilini, elektrikli FF 91'i CES 2017'de tanıttı. Faraday, CES 2016'da endüstriyi sarsmak istediğini duyuran Faraday'ın sahneye çıkmasından tam bir yıl sonra geldi.

Bu hedefe daha yakın mı? Peki, görülecek halde, ancak otomobil üreticisi hırs için eksik değil. Bu yılın CES sunumu sırasında otomobil dünyasını kafasına çevirme planlarını tekrar tekrar vurguladı ve çizme için gerçek bir otomobil getirdi.

FF 91 ("dokuz") en azından kağıda etkileyicidir. 130 kWh'lik batarya 378 mil ve motor 1,050 beygir gücüne sahiptir ve 2,39 saniyede 0-60 mil hızla erişebilir. Faraday, bir Tesla'nın üstesinden geldiğini iddia ediyor.

kEiyB2BipcdV7hzhsATEhF-650-80

Son CES'de ortaya çıkarılan prototip araç kadar sportif olmasa da FF 91, Tesla Model X'e çekilenlerin ilgisini çekebilecek bir çaprazlama hissine sahiptir. Araba, panoramik bir cam tavan ve rahat bir iç mekan sunmaktadır; bu da bir tema gibi görünmektedir. Gösteri arabaları.

Tavan, arka ve yan camlar da gölgelendirme ve gölgelendirme ile bir muslukla gizlilik sağlıyor. Gerekli? Pek sayılmaz. Şık? Kesinlikle.

Elbette, FF 91 solungaçlara bağlı ve kullanıcıları birbirine bağlamak için arabada birden fazla modem var. Araba bir anahtarsız açma için yüz tanıma özelliklerine de sahiptir. FF 91 içindeki kameralar kullanıcıları da tanıyacak ve araç içine girerken koltuk konumu ve ideal sıcaklık gibi tercihleri arttıracaktır.

FF 91'in kapıları otomatik olarak açılır ve birisi bir FF kimliğine sahipse, ancak her zaman bağlı başka bir yolla tercih edilen ayarlara göre ayarlanır.

Q5mSzegWmudMA6nWUzrUH7-650-80

Tesla'da olduğu gibi, akıllı sürüş de FF 91'e dönüşüyor. Retardable LIDAR ve diğer kameralar ve sensörler Faraday'ın söylediği gibi "sürüş kararlarını düzeltmek" için başka araçlardan daha fazlasını sunuyor.

En etkileyici, sürücü arabasından çıktıktan sonra arabayı temelde park edecek bir Süresiz Valet sistemidir. FF 91, aynı zamanda sürücülere belirli bir saatte rapor verecek ve yerini tespit edecektir, ancak bu özellik mevzuat uyanlana kadar bu özel mülkler ile sınırlıdır.

En büyük soru, aslında Faraday'ın araçlarından birisini satın alabileceğiniz zamandır ve şans eseri bunun için Faraday'ın aslında bir yanıtı var.

Artık bir FF 91'i doğrudan şirketten geri ödeyebileceğiniz 5,000 $ karşılığında rezerve edebilirsiniz. Bir sipariş vermek için ilk 300, Mart ayındaki rezervasyonlarını İttifak Lansmanı serisine yükseltebilecek. Beklenti alan sürücüler, FF 91'lerin önümüzdeki yıl başlayacağını görmeye başlamalı.

Tabii ki, daha da büyük soru, Faraday'ın verdiği ısrarcı raporları temelde bir şirket olarak son nefesine dayayıp teslim edip edemeyeceği. Faraday, FF 91'den çıkan iyi titreşim dalgasına binmek için hazır görünüyor, ancak otomobilin sıfırdan 60'a çıkması daha hızlı gitti.

Yeni yıl, yeni teknoloji - Dünyadaki en büyük gadget gösterisi olan Las Vegas'tan CES 2017'deki tüm kapsamı kontrol edin


"Faraday Future, Tesla'ya binmek isteyen hızlı bir elektrikli otomobil olan FF 91'i duyurdu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Faraday Future, Tesla'ya binmek isteyen hızlı bir elektrikli otomobil olan FF 91'i duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Faraday Future, Tesla'ya binmek isteyen hızlı bir elektrikli otomobil olan FF 91'i duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0