Fallout 76 için performans güncellemesi yolda
Geçtiğimiz günlerde satışına başlanan Fallout 76 için yeni bir güncelleme yayınlanmak üzere. Güncellemenin oyunda performans iyileştirmesi yapması umut ediliyor.

İlk çıktığı zaman birtakım teknik sorunlarla uğraşan Fallout 76 oyuncuları, kötü performans problemlerinin yanı dizi, sunucu sıkıntıları ve doğru çalışmayan görevlere de sahipti.

Yapımcı şirket Bethesda'dan ise mevzuyla ilgili bir izahat geldi:"İlk yamamızı 19 Kasım 2018, Pazartesi günü yayınlıyoruz. Bu güncelleme çok sayıda performans geliştirmelerini ve optimizasyonları yer ediniyor. Sizlerin en büyük talebinizin ise farkındayız. Bu güncellemede gerçekleşmeyen bir talep. Ancak sonraki haftalarda bunların da geleceğini söylemek isteriz. Sonraki güncellemeler tüm platformlarda oyun performansı ve kararlılığı üstüne odaklanacakken, bununla beraber görevler için düzeltmelere de sahip olacak."


Fallout 76 için performans güncellemesi yolda
Bethesda, stash (envanter) limitini artırarak kullanıcıların daha çok eşya taşıyabilmenize izin verecek. PC oyuncuları da görüş alanını artırıp azaltabilecekleri bir işlevle birlikte bas-konuş benzeri ayarları 2019 gelmeden alacaklar.


"Fallout 76 için performans güncellemesi yolda konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Fallout 76 için performans güncellemesi yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fallout 76 için performans güncellemesi yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0