Facebook Başvuru Kanallarına Nasıl Ulaşılır
2004 yılında temelleri atılan Facebook günümüzde en fazla kullanıcı sayısına sahip sosyal platform olmayı başarmıştır.

Her ne kadar kuruluş amacı ilk etapta Harvard Üniversitesi gençleri arasında iletişimi sağlamak olsa da zamanla işler Mark Zuckerberg’in de tahmin edemeyeceği şekilde değişmiş ve Facebook bu gün tüm dünyada kullanılır bir hale gelmiştir. 2007 yılında en çok ziyaret edilen yedinci site olması kısa sürede büyük bir kullanıcı sayısına ulaşıldığının en büyük kanıtı. Günümüzde ise bu sıralama üçüncülüğe kadar yükseliyor. Facebook iletişim amaçlı kuruldu demiştik. Kuruluş amacından sapmamakla birlikte bu durum global anlamda yaşanmaya devam ediyor. Bu kadar çok trafik alması beraberinde bazı sorunları da getirmiyor değil. Kullanıcı memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanması ve düzenin korunması adına Facebook şikayet başlığı altında bazı hizmetler almanız mümkün. Sıklıkla karşılaşılan ‘’Facebook hesabıma giremiyorum’’ problemini yaşamanız durumunda Facebook iletişim formunu doldurarak bu sorundan kurtulmak adına ilk adımı atabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapamıyorsanız bu durumun birden fazla nedeni olabilir. En güçlü ihtimal şifrenizi yanlış hatırlamanız olsa da zaman zaman hesaplar kötü niyetli kişilerin eline geçebiliyor.

Peki Şimdi Ne Olacak?

Başta da söylediğimiz gibi Facebook hesabıma giremiyorum diyenler için bu problemin birden fazla nedeni olabilir. Eğer şifrenizi doğru girdiğinizden eminseniz ve diğer giriş bilgilerinizde doğruysa hesabınız çalınmış olabilir. Bu durumda Facebook iletişim yani yardım merkezine gelerek ‘’hesap çalındı başvurusu’’ yapmanız gerekmektedir. Zaten yardım merkezinden gerekli başvuruları hangi sıralamaya göre nereye yapacağınız aşama aşama makaleler ile size anlatılmakta ve buradan yönlendirme yapılmaktadır. Ancak her ne kadar açıkça belirtilse de bazen kullanıcıların kafasında karanlık yerler kalabiliyor. Özellikle bu durum ilk defa başa gelmişse…

Facebook giriş sorunu ile ilgili yaşanabilen diğer problemler;

  • Şifre sıfırlama problemi
  • Hesabın çalınmasından sonra yapılacak çalındı başvurusundan sonra yapılan başvuru
  • Giriş sırasında hata alınması
  • Giriş sırasında daha sonra tekrar dene hatasının alınması
  • Giriş bilgileri girildikten sonra sayfanın başa dönmesi hatası
  • Kodmatik ve diğer doğrulama kodu ile ilgili yaşanan problemler
  • Kayıtlı olan cep telefonu ve e-mailiniz ile ilgili yaşanabilen olumsuzluklar olarak sıralanabilir.

Yardım merkezi Facebook şikayet konuları ile ilgili olarak da hizmet vermek üzere açılmıştır. Sizi rahatsız eden, taciz ve tehdit eden hesapları, kendi ve yakınlarınızın fotoğraflarınızı sizden izinsiz olarak kullanan hesapları, sizi taklit eden adınıza açılmış diğer hesapları, Facebook’a olmaması gerektiğini düşündüğünüz grupları ve sayfaları ve daha bir çok durumu şikayet ederek mağduriyetinizin giderilmesi adına yardım almak isteyebilirsiniz. Eğer yeterli bilgi birikimi ve tecrübeniz varsa bunu tek başına yapabilirsiniz ancak bazen işler içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. Bu yüzden bu gibi durumlarda profesyonel bir ekipten yardım almak gerekebiliyor.

https://www.andronova.net/ ekibi olarak Facebook ile ilgili tüm şikayet ve taleplerinizle bizzat ilgileniyor kısa sürede yüzünüzü güldüren sonuçlarla size dönüş yapıyoruz. Bize iletişim kanallarımızdan ulaşarak talebinizi belirtebilir sosyal medyada daha mutlu ve huzurlu bir etkileşim sağlayabilirsiniz.


"Facebook Başvuru Kanallarına Nasıl Ulaşılır konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Facebook Başvuru Kanallarına Nasıl Ulaşılır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Facebook Başvuru Kanallarına Nasıl Ulaşılır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0