Ev Güvenlik Alarm - (Hırsız Alarm) Sistemleri
Kişilerin hayatlarında olmazsa olmazlardan birisi de güvenliktir.

 Ev veya iş yerlerinde güvenlik sistemlerinin kurulması can ve mal güvenliği için büyük önem taşımaktadır. Bu anlamda Sensormatic güvenlik alarm sistemleri pek çok teknolojik ürün sunmaktadır. Sensormatic güvenlik sistemleri sayesinde evlerde veya iş yerlerinde tutulan değerli eşyalar koruma altına alınmaktadır.

Hırsız Alarm Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

Alarm sistemleri hemen her alanda kullanılabilir. Yapılarda ve yapıların çevresinde hırsızlara karşı önlem alınmasını mümkün kılar. Söz konusu teknolojik güvenlik sistemlerinden birisi de hırsız alarm sistemleridir. Hırsız alarm sistemlerinin en önemli özelliği kullanıldığı alanlarda, evlerde, ofislerde veya depolarda değerli eşyaları hırsızlara karşı koruma sağlamasıdır.

Hırsız alarm sistemleri yapıların çevresini, kapı ve pencere gibi giriş noktalarını güvence altına alarak koruma sağlamaktadır. Bu sistem olağan dışı bir durumda alarm vermektedir. Bu sayede elektronik güvenlik sistemlerine sahip olan alanlar diğer alanlara göre 3 kat daha güvenli olmaktadır.

Birçok alanda kullanılabilen hareket sensörlü alarm sistemleri özellikle kapı ve pencere gibi giriş noktalarında kullanılır. Böylece kontaklardan gelen bilgiler hırsız ihbar paneli tarafından işlenmektedir. Bu sistem devrede olduğu zaman izinsiz bir giriş sırasında panel telefon veya data bağlantısı üzerinden alarm almakta ve merkeze iletmektedir. Önceden belirlenen güvenlik sensörü sayesinde alarm bilgileri müşterilere veya güvenlikçilere bildirilmektedir.

Hırsız alarm sistemlerinde alarm fiyatları sistemin özellikleri dijital formasyonlar ve güvenlik prosedürlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

 Yangın Alarm Sistemleri Nedir, Ne İşe Yarar?

Elektronik güvenlik sistemlerinden birisi de yangın alarm sistemleri olmaktadır. Bu alarm sistemleri ile olası bir yangın durumunda yangın olayı erken bir sürede algılanarak can ve mal kayıplarının önüne geçilebilmektedir. Sensormatic yangın algılama ve ihbar sistemleri müşterilerine sağladığı çözümler ise şunlardır:

  • Doğru ve güvenilir yangın algılama ve ihbar sistemleri EN sertifikası ile sunulmaktadır.
  • Hızlı algılama hızı ile olası bir yangın olayı daha başlamadan algılanır ve erken müdahalenin yapılması sağlanır.
  • Uzun ömürlü kullanım sunulması ve düşük arıza oranı, cihazların onarım ve bakım maliyetlerini en aza indirir.
  • Kullanılan özel yazılımlar sayesinde yangın panelleri diğer bina yönetim sistemlerine entegre edebilmektedir.

Sensormatic web sitesinde yangın alarm sistemleri fiyat açısından değişkenlik göstermektedir. Bu sistemler yazılımlara ve model özelliklerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Sizler de Sensormatic web sitesini ziyaret ederek ürün fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları