Eski Blizzard Çalışanları Onayladı: Diablo 4 Ciddi Ciddi Geliyor
Eski Blizzard Çalışanları Onayladı: Diablo 4 Ciddi Ciddi Geliyor haberi ile alakalı son dakika gelişmeleri, haber detayında aramış olduğunuz bilgileri en sade haliyle bulabilirsiniz işte detaylar…

 

Diablo Mobile ile oyuncuların gazabına uğrayan Blizzard, Diablo 4 çalışmalarına hız kazandırmışa benziyor.

Blizzcon etkinliğinde Diablo 4 yerine iOS ve Android platformları için Diablo Mobile’ı duyuran ve YouTube’da almış olduğu dislike sayısıyla olumsuz bir rekora imza atan Blizzard, Diablo 4’ün çalışmalarına sürat vermiş olabilmekte.

Kotaku’nun 11 eski Blizzard çalışanıyla yaptığı röportaja göre, Reapor of Souls sonrası iptal edilen proje Hades’in yerine yeni bir proje geliyor: Fenris.

 

Aynı Blizzard mensupları, oyunun sloganı olarak o dönem ‘Embrace The Darkness’ şu demek oluyor ki ‘Karanlığı Özümse’ seçildiğini ancak şu anki süreçten organik olarak haberdar olmadıklarını belirtti. Oyunun 2016 yılında geliştirilmeye başlandığını belirten çalışanlar, hemen hemen erken açınma aşamasında bulunduğunu tahmin ettiklerini ve 2020 yada hemen sonra tüketicilere çıkmasını beklediklerini söyledi.

 

Son şekilde sizleri heyecanlandırır metre bilinmez ama Pokemon GO’dan esinlenen bir Warcraft mobil oyununun da elinin kulağında bulunduğu belirtiliyor. Anlaşılan Blizzard, Diablo mevzusunda hayranların kalbini arka kazanacak ama mobil oyun konusunda da geri adım atılmayacak.


"Eski Blizzard Çalışanları Onayladı: Diablo 4 Ciddi Ciddi Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Eski Blizzard Çalışanları Onayladı: Diablo 4 Ciddi Ciddi Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eski Blizzard Çalışanları Onayladı: Diablo 4 Ciddi Ciddi Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "
5
4
2
1
0