Esenyurt Demirdöküm Kombi Servisi
Kombi ve farklı ısıtma sistemlerinde devrim niteliğindeki ürünleri ve satış kampanyaları ile birlikte insanlara en kaliteli ürün hizmeti sunan markalardan bir tanesi olan Demirdöküm yıllardır bu sektörde rüştünü ispatlamış markalardan bir tanesidir.

Demirdöküm Kombi Servis firması olarak 10 yıldır bu marka ile ilgileniyoruz ve özel servis hizmetlerinde kaliteyi sunuyoruz.

Firma olarak çalışmalarımızda sizlerin memnuniyetini göz önünde bulunduruyoruz ve eğer herhangi bir sorun olursa en kısa sürede mağduriyetinizi gideriyoruz. Demirdöküm marka ürünlere sahip kullanıcılarımız ile zaman zaman sohbet etme fırsatımız oluyor ve ürünlerden oldukça memnun olduklarını dile getiriyorlar.

Profesyonel ekibimizle birlikte bu harika ürünlere gerekli müdahaleleri yapıyoruz ve yalnızca onarım konusunda değil düzenli bakım için de elimizden gelenin daha iyisini yapmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Yönetim ve çalışan arasındaki ilişki görülmeye değer çünkü bizler bu konuya çok önem veriyoruz ve bu da çalışanların motivasyonunu en iyi şekilde etkiliyor. Onların sorunları ile yakından ilgileniyoruz ve gerekli desteği her zaman sağlıyoruz. Esenyurt Demirdöküm Servis firması büyük bir aile ve siz değerli müşterilerimiz de bu ailenin en önemli parçalarından birisiniz. Bir bütün olarak hareket etmeye devam ediyoruz ve Demiröküm marka ürünleriniz için 444 78 56 numaralı telefonların başında sizleri bekliyoruz. Çağrı merkezi ekiplerimizden alabileceğiniz hizmeti online olarak web sitemiz üzerinden de alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları