Erkek Gömlek Modelleri
Bir erkeğin gardırobunda en çok bulunan parçalardan biri gömlektir.

Erkek giyiminde ister klasik ister spor tarzda giyinsin bu tarzlara uygun çok farklı çeşitlerde gömlekler bulunmaktadır. Erkek gömlek çeşitlerine bakacak olursak kesimine, rengine, desenine, gömlek kolunun uzunluğuna göre herkese yakışan ve şık gösteren modellerini Pierre Carden’de bulabilirsiniz. Bu tür seçimler erkeğin giyim tarzını belirler.

ERKEK GÖMLEK SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Sadece gömlek deyip geçmemek lazım. Gömlek seçiminde de dikkat edilmesi gereken detaylar vardır.  Erkek gömlek seçiminde dikkat edilmesi gereken detaylardan bir tanesi yaka detayıdır. Normal yaka erkek gömlekleri hem takım elbise hem de günlük hayatta kullanımı oldukça rahattır. Kravat takılacaksa düğmeli yakalar kullanım açısından daha kolaydır. Erkek gömleklerinde çok çeşitli kesimler bulunmaktadır. Normal kesim,  Regular, regular fit, slim fit ve extraslim olmak üzere kesimler bulunmaktadır. Bu noktada nokta vücudunuza uygun kesimi bularak tarzını tamamlayabilirsiniz.

PİERRE CARDEN VE ERKEK GÖMLEK MODELLERİ

Klasik bir erkek dolabında mavi, beyaz ve siyah gömlek bulunmaktadır. Beyaz gömlek her zaman asil gösteren bir duruşa sahiptir. Gömleklerin üzerindeki çizgi ve desen detaylı gömlek modellerini ve daha fazla model Pierre Carden Erkek Gömlek koleksiyonunda bulabilirsiniz. Keten, pamuk kumaşlı, çeşitli renk ve desende erkek gömlekleri ile erkek moda dünyasına zengin bir dünya sunmaktadır. Tüm erkek gömlek modelleri için https://www.pierrecardin.com.tr/erkek-gomlek-modelleri/ sayfasını ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları