Endüstriyel mutfak
Endüstriyel mutfak sektöründe 2006 yılından beri faaliyet gösteren bumutfak , uzmanlığı olduğu ürünlerin hem üretimini hemde ithalatını yapmaktadır.

Tüm türkiyeye hem online satış hem toptan satış hemde teknik servis hizmeti sunmaktadır.
Bumutfak ürün yelpazinde sayısız ürün bulunmaktadır.Bunların başlarında pasta dolabı ürünleri yer almaktadır.Pasta dolabı grubunda bir çok farklı litre bir çok farklı boyutta pasta teşhir dolabı bulunmaktadır.Tüm pasta teşhir dolabı ürünleri 2 yıl garantilidir.

Sanayi tipi bulaşık makinesi
 bumutfak yıkayıcı grubu ürünleri arasındadır.Sanayi tipi bulaşık makinesi ile bardak tabak ayırt etmeden tüm bulaşığınızı yıkayabilirsiniz.Tüm ürünler gibi 2 yıl garantili ve çok tercih gören ürün grubumuzdur.

Bar Blender sayesinde tüm cafe mutfak işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.Buz kırıcı blender ile çorbalar pudingler tatlılar meyve kokteylleri hazırlayabilirsiniz.2 model ve 5 renk üretimi mevcuttur 1500 ve 2200w seçeneği ile en sert cisimleri bile rahatlıkla parçalayabilir.Bar blender polikarbon haznesi ile kırılmaya çatlamaya dayanıklıdır.
Garanti kapsamına girmeyen tüketici hatası bulunan durumlarda veya garanti süresi sona erdiğinde servis hizmetimiz devam etmektedir ve tüm ürün gruplarında eksiksiz yedek parça stoğumuz vardır.
Bumutfakda sizin için tüm alışverişlerde kredi kartına 9 taksit imkanı sunmaktadır.Üstelik tüm türkiyeye tüm ürünlerde online alışverişte kargo ücretsizdir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları