En iyi pvp serverler mmo online oyunları nelerdir
Pvp serverlar denilen oyunlar aslında resmi oyunların başka sunucularda farklı şekillerde yayınlanmasıdır.

Pvp serverlar denilen oyunlar aslında resmi oyunların başka sunucularda farklı şekillerde yayınlanmasıdır. Oyuna girdiğinizde pek bir değişiklik görmeseniz de bazı server sahipleri bu işi çığrından çıkarmış ve devasa boyutlar da değişikler yapmıştır. Pvp serverler oyunlarının en önemli özelliklerinden birisi kesinlikle resmi oyunlarda harcama yaparak aldığınız eşyaları ücretsiz almanızdır. Bunun yanı sıra hızlı gelişim göstermenizde bu oyunları  sıkıcı olmaktan kurtarmaktadır. Ben bu oyunları biraz demo gibi görüyorum. Yani atıyorum metin2 de 105 lvl de ne oluyo sorusuna en hızlı kanıt bir serverlar pvp den oyun seçip bakmanız olacaktır. Şimdi biraz pvp serverlere değinelim isim isim gitmek en mantıklısı. Bu sıralamayı da Türkiye de en çok oynananlar sıralamasına göre veriyorum.

pvp

Metin2 pvp serverler oyunları

Metin2 son zamanlar da oldukça yenilikçi hareketler yaptı. Oyunu basitlikten çıkarıp biraz daha strateji ve gelişimin önemini arttırdı. Bu değişiklik pvp oyunlarına da yansımış olmakla birlikte nedendir bilinmez yaş ortalaması da artmış bulunmakta.

Silkroad pvp serverlar

Silkroad da köklü değişiklikler yapmış durumda. Hatta yeni bir sürüm çıkarmış silkroadr şeklinde oyuna katkılar sağlamıştır. Bu oyunda pvp server oyunlarını düşünerek server sahipleri eski sürüme bir şeyler ekleyerek yeni sürümü yakalamayı başarmıştır. Bu sro serverlar oyunları yaş ortalaması üst sıralarda takip eden yegane online mmo oyunlarındandır. Silkroad online karışık gibi görünse de strateji ve gelişimi en önemli olan kişilik yansıtan bir karakteri oyunda yansıtabilirsiniz.

Knight online serverlar

Knight online maalesef yerinde saymakta fakat nedense oyuncuları hep sabit. Bu oyunun çok köklü olmasından kaynaklanıyor olabilir. Fakat gördüğüm kadarı ile oyunlar içinde grafik olarak en kötü oyunlardan biri. Bunu nasıl avantaj yaparız dersek kötü bir bilgisayarınız varsa knight oynayın.  Fakat oyun işleyişine hiçbir eleştiride bulunmam çünkü her oyunun türünde binlerce kişi severek oynamakta.

Agario pvp serverlar

Agario günümüzde yeni çıkan oyunlardan biri bunu listeye koymamım sebebi oyunda hiçbir şey indirmeden kullanıcı adı ve şifreniz ile bağlantıya geçmenizdir. Oyun online oynayan rakiplerinizi yemeden ibaret. Fakat yemek istediğiniz rakip sizden büyük olursa ava giderken avlanırsınız. Facebook oyunlarında da görebileceğiniz bu oyun hızlı giriş ve vakit geçirmek için birebir.

Oyunlar oldukça eğlenceli ve daha bir çok oyun var. Daha fazla çeşitte oyun için pvpserverlar.biz sitesinde oyunların listesine bakabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Disqus Yorumları